Sam.ord. PL pro dospělé
Čechova 43, Lanškroun

Umístění: Sam.ord. PL pro dospělé Jiný

Mohu jen doporučit,chodím k panu doktorovi již spoustu let.Pomuze, poradí, nic nezanedbá..velice příjemná sestrička..naprostá spokojenost .

Přistěhovala jsem se před čtyřmi léty, pan doktor mě ochotně přijal. Nic nepodceňuje a snaží se vždy vyhovět. Přešel k němu i manžel. A musím jen zopakovat, má příjemnou setřičku.

K panu doktorovi chodím jen občas, když nemohu jít ke svému lékaři. Vždy mi ochotně pomůže a má příjemnou sestřičku.

Na základě jen dobrých zkušeností mohu pana doktora jen doporučit. Velmi dobrý lékař, zodpovědný, pozorný k problémům pacienta a mimořádně lidský. Myslím že tak se má chovat praktický lékař. Ke spokojenosti pacientů přispívá, dle mého názoru, i výborná sestra se kterou spolupracuje.

Jako lekar je velmi prumerny,a co se tyce ruznych vypnovani formularu je primo nezodpovedny.Mam s nim pouze spatne zkusenosti.

doporučuji....s panem doktorem jsem spokojena

Pana doktora vřele doporučuji!V žádném případě NESOUHLASÍM s názorem PV....mám s ním ty nejlepší zkušenosti,jak v případě odborné péče,tak hlavně v lidském a slušném jednání se mnou.Jsem již léta těžce zkoušena životem a nemálo zklamána lidmi a pan doktor mi ukázal,že dobří,citliví a slušní lidé ještě přece jen existují!

Vždy si ví rady

K panu doktorovi Černému jsme přešli celá rodina (od otřesného doktora ) a jsme s ním velmi spokojeni, je příjemný, milý, snaží se vám jako laikovi vysvětlit váš stav nemoci,pomoci, popř. vás odešle k patřičnému odborníkovi. Velmi si ho vážíme a děkujeme, že je takový jaký je !Škoda že všichni lékaři nejsou tak starostliví a pečliví :-)

S panem doktorem mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti.Je příjemný,vysvětlí vše,poradí,vyslechne a hlavně vždy pomůže...Děkuji za jeho péči...