Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čechova 43, Lanškroun
Sam.ord. PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Přistěhovala jsem se před čtyřmi léty, pan doktor mě ochotně přijal. Nic nepodceňuje a snaží se vždy vyhovět. Přešel k němu i manžel. A musím jen zopakovat, má příjemnou setřičku.

P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím jen občas, když nemohu jít ke svému lékaři. Vždy mi ochotně pomůže a má příjemnou sestřičku.

Ověřeny pacient

Na základě jen dobrých zkušeností mohu pana doktora jen doporučit. Velmi dobrý lékař, zodpovědný, pozorný k problémům pacienta a mimořádně lidský. Myslím že tak se má chovat praktický lékař. Ke spokojenosti pacientů přispívá, dle mého názoru, i výborná sestra se kterou spolupracuje.

Jako lekar je velmi prumerny,a co se tyce ruznych vypnovani formularu je primo nezodpovedny.Mam s nim pouze spatne zkusenosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N

doporučuji....s panem doktorem jsem spokojena

D

Pana doktora vřele doporučuji!V žádném případě NESOUHLASÍM s názorem PV....mám s ním ty nejlepší zkušenosti,jak v případě odborné péče,tak hlavně v lidském a slušném jednání se mnou.Jsem již léta těžce zkoušena životem a nemálo zklamána lidmi a pan doktor mi ukázal,že dobří,citliví a slušní lidé ještě přece jen existují!

T

Vždy si ví rady

K

K panu doktorovi Černému jsme přešli celá rodina (od otřesného doktora ) a jsme s ním velmi spokojeni, je příjemný, milý, snaží se vám jako laikovi vysvětlit váš stav nemoci,pomoci, popř. vás odešle k patřičnému odborníkovi. Velmi si ho vážíme a děkujeme, že je takový jaký je !Škoda že všichni lékaři nejsou tak starostliví a pečliví :-)

P

S panem doktorem mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti.Je příjemný,vysvětlí vše,poradí,vyslechne a hlavně vždy pomůže...Děkuji za jeho péči...

X

jsem s ním zcela spokojen

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti