Zbyněk Černý, praktický lékař Lanškroun

MUDr. Zbyněk Černý

Praktický lékař Více

Čechova 43, Lanškroun
Sam.ord. PL pro dospělé

Přistěhovala jsem se před čtyřmi léty, pan doktor mě ochotně přijal. Nic nepodceňuje a snaží se vždy vyhovět. Přešel k němu i manžel. A musím jen zopakovat, má příjemnou setřičku.

K panu doktorovi chodím jen občas, když nemohu jít ke svému lékaři. Vždy mi ochotně pomůže a má příjemnou sestřičku.

Na základě jen dobrých zkušeností mohu pana doktora jen doporučit. Velmi dobrý lékař, zodpovědný, pozorný k problémům pacienta a mimořádně lidský. Myslím že tak se má chovat praktický lékař. Ke spokojenosti pacientů přispívá, dle mého názoru, i výborná sestra se kterou spolupracuje.

Jako lekar je velmi prumerny,a co se tyce ruznych vypnovani formularu je primo nezodpovedny.Mam s nim pouze spatne zkusenosti.

doporučuji....s panem doktorem jsem spokojena

Pana doktora vřele doporučuji!V žádném případě NESOUHLASÍM s názorem PV....mám s ním ty nejlepší zkušenosti,jak v případě odborné péče,tak hlavně v lidském a slušném jednání se mnou.Jsem již léta těžce zkoušena životem a nemálo zklamána lidmi a pan doktor mi ukázal,že dobří,citliví a slušní lidé ještě přece jen existují!

Vždy si ví rady

K panu doktorovi Černému jsme přešli celá rodina (od otřesného doktora ) a jsme s ním velmi spokojeni, je příjemný, milý, snaží se vám jako laikovi vysvětlit váš stav nemoci,pomoci, popř. vás odešle k patřičnému odborníkovi. Velmi si ho vážíme a děkujeme, že je takový jaký je !Škoda že všichni lékaři nejsou tak starostliví a pečliví :-)

S panem doktorem mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti.Je příjemný,vysvětlí vše,poradí,vyslechne a hlavně vždy pomůže...Děkuji za jeho péči...

X

jsem s ním zcela spokojen