Zbyněk Bican, chirurg Most

MUDr. Zbyněk Bican

Chirurg Více

Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Umístění: Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z. Jiný

Velmi si pana doktora vážím .Před operací vše mi vysvětlil a dodal odvahu.
Jsem mu velmi vděčná i za jeho osobitý a profesionální přístup . Děkuji mu i za pooperační doporučení ,které mi velmi pomohly k dalšímu životu.
Také děkuji sestřičkám na lůžkovém oddělení chirurgie A za péči.

Také děkuji ! Pan doktor má velice pěkný přístup k pacientům , vše vysvětlí , je milý , trpělivý a dodává odvahu . Je to profesionál ! Sestřičky také musím pochválit !

G

Velké děkuji.Přístup k pacientům velmi pozitivní.Vše důkladně vysvětlil,poradil,utěšil a dal velkou energii dál bojovat.Sestřičky na lůžkovém oddělení chirurgie příjemné a milé.

I já se přidávám k pozitivnímu hodnocení pana doktora i sestřiček v ordinaci. Zatím jsem ve svém životě nepotkala takového doktora, milý a ochotný přístup i přes svojí pracovní vytíženost, kéž by takových bylo více.

Oceňuji profesionalitu pana doktora a zároveň jeho trpělivý a empatický přístup. Jsem mu vděčná za rychlé řešení mého zdravotního problému. Stejně příjemná je i sestra v ordinaci a také všechny sestry na lůžkovém oddělení chirurgie. Prostě tým skvělých lidí, jejichž práce si velmi vážím.