MUDr. Yvona Heidrichová

Pediatr Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Politických obětí 119, Frýdek-Místek

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Přešla jsem k ní od jiné doktorky a teď jsem konečně spokojená, škoda, že jsem k ní nešla hned, mohla jsem si ušetřit spoustu starostí. Paní doktorka je zlatá, milá, ochotná, vstřícná a nic neodbývá. Ohledně očkování, nemá problém s odkladem, což u jiných pediatrů to může být velký problém. Sestřička to samé, nemůžu si na nic stěžovat.

Mám tři děti 18, 9, 4 a všechny navštěvují paní doktorku Heidrichovou. Já její lékařskou péči o mé děti chválím.

Je nejlepší.

Paní doktorku máme velmi rádi a moc ji chválíme. Jsme s ní velmi spokojeni, má pěkný vztah k dětem, vždy nám dobře poradí a je velmi ochotná, stejně jako její zdravotní sestra. Nedala bych na ně dopustit !!!

Dobrý den, já jsem s péčí paní doktorky Heidrichové maximálně spokojená. Má hezký přístup k dětem a rovný přítup k rodičům. Zajímá se o nové způsoby léčby různých zdravotních problémů, které potom rodičům doporučí. Líbí se mi, že nenasazuje zbytečně antibiotika. Raději udělá vyšetření CRP, aby se opravdu přesvědčila, zda je nasazení antibiotik nutné. Nedívá se na vás odtažitě, pokud navštívíte nějakého specialistu, naopak v takových záležitostech člověka podpoří. Bude pro nás velmi obtížné najít stejně dobrou lékařku, až budou děti dospělé.

Jak můžete napsat takovou špinu proti naši paní doktorce!V životě jsem lepší lékařku nepotkala.Kdyby jste měla čisté svědomí tak se aspoň podepíšete!!!

nedoporučuji! vztah k dětem má hezký, to ano, ale co se týká odbornosti je trochu mimo. není to poprvé, jsme byli se synem u ní ráno či v dopoledních hodinách a večer jeli v celkem vážném stavu na pohotovost do nemocnice. Měla by se nad sebou zamyslet, paní doktorka!!!

W

Paní doktorka je skvělá.

Paní doktorka má velmi hezký přístup k dětem a vždy ochotně vysvětlí daný zdravotní problém i rodičům, kteří odborné terminologii nerozumí. Doporučuji, jsem velmi spokojená.