Yvona Heidrichová, pediatr Frýdek-Místek

MUDr. Yvona Heidrichová

Uložit

Pediatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Politických obětí 119, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Přešla jsem k ní od jiné doktorky a teď jsem konečně spokojená, škoda, že jsem k ní nešla hned, mohla jsem si ušetřit spoustu starostí. Paní doktorka je zlatá, milá, ochotná, vstřícná a nic neodbývá. Ohledně očkování, nemá problém s odkladem, což u jiných pediatrů to může být velký problém. Sestřička to samé, nemůžu si na nic stěžovat.

P
Ověřeny pacient

Mám tři děti 18, 9, 4 a všechny navštěvují paní doktorku Heidrichovou. Já její lékařskou péči o mé děti chválím.

Je nejlepší.

Paní doktorku máme velmi rádi a moc ji chválíme. Jsme s ní velmi spokojeni, má pěkný vztah k dětem, vždy nám dobře poradí a je velmi ochotná, stejně jako její zdravotní sestra. Nedala bych na ně dopustit !!!

Dobrý den, já jsem s péčí paní doktorky Heidrichové maximálně spokojená. Má hezký přístup k dětem a rovný přítup k rodičům. Zajímá se o nové způsoby léčby různých zdravotních problémů, které potom rodičům doporučí. Líbí se mi, že nenasazuje zbytečně antibiotika. Raději udělá vyšetření CRP, aby se opravdu přesvědčila, zda je nasazení antibiotik nutné. Nedívá se na vás odtažitě, pokud navštívíte nějakého specialistu, naopak v takových záležitostech člověka podpoří. Bude pro nás velmi obtížné najít stejně dobrou lékařku, až budou děti dospělé.

Ověřeny pacient

Jak můžete napsat takovou špinu proti naši paní doktorce!V životě jsem lepší lékařku nepotkala.Kdyby jste měla čisté svědomí tak se aspoň podepíšete!!!

nedoporučuji! vztah k dětem má hezký, to ano, ale co se týká odbornosti je trochu mimo. není to poprvé, jsme byli se synem u ní ráno či v dopoledních hodinách a večer jeli v celkem vážném stavu na pohotovost do nemocnice. Měla by se nad sebou zamyslet, paní doktorka!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

W
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá.

J

Paní doktorka má velmi hezký přístup k dětem a vždy ochotně vysvětlí daný zdravotní problém i rodičům, kteří odborné terminologii nerozumí. Doporučuji, jsem velmi spokojená.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti