Praktické zubní lékařství
17. listopadu 18, Cheb

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Dnes návštěva u paní sochove skvělá zubařka mohu jen doporučit skvělá nálada hodná vstřícná poprvé jsem odcházela s úsměvem trhala mi zub ani jsem nevěděla že je venku prostě skvělá zlatí ručičky

Zhruba 10let zpět jsem si nemohl paní zubařku vynachválit. V posledních letech se však její práce (alespoň vůči mě) rapidně zhoršila. A zdražila. Za plomby, za které jsem běžně nic neplatil, nebo pouze malé částky, jsem při své poslední návštěvě musel už vydat 1200kc. Nutno podotknout, že cena se zvyšovala min.o 200kč s každou další návštěvou :-) o tom , že mi pak profesionální zubařka tady v praze pod nima našla kaz, se raději ani rozepisovat nebudu. O ne příliš jemnem zacházení s pacientem při opravách také ne. Zkrátka a jasně: lepší než pohotovost,ale pokud máte trochu času - hledejte jinde.

Tam se člověk přestane bát zubaře. Její práce je precizní a zároveň šetrná. Paní doktorka je typ člověka, který hovoří otevřeně. Nemá problém počkat, až budou peníze na drahou blombu a provede dočasné ošetření zubu.Také se zřejmě neustále dovzdělává (nové technologie apod.) .
Tom

Rad se pripojuji k chvale i podekovani za profesionalni, ale i lidsky pristup k pacientum. Vsem kdo maji obavy z navstevy zubni ordinace, tak jako jsem mel ja, p. doktorku Y. Sochovou vrele doporucuji. Jaroslav Gardon

Velice milá a kvalifikovaná zubařka, je moc pečlivá a vše do detailů vysvětlí,na každého si udělá čas.
Mě objevila paradentózu a poslala mě na paradentologii za což jí moc děkuji,
jediné čeho lituji, že jsem k ní od bývalé zubařky nepřešla daleko dřív.

Je to nejlepší zubařka co jsem zatím měl před paní zubařkou jsem měl jinou, a to bylo hrozné.Tam kde jsem ,tak jsem velice spokojený všechny zuby ,co mi boleli tak už nebolí ,protože paní zubařka mi na mě šáhla svými zlatými ručičkami a dala je dohromady.Jinak profesionální příštup,hodná k dětem.Prostě zubař jaký má být :)

Můžu jen chválit,protože je opravdu perfektní..

Velmi profesionální přístup,chodíme i se 4 letou dcerou a opravdu můžeme jen chválit!

profesionální přístup , skvělý odborník ,

spokojena moc!!!!!!!!!!