Adresa

Odborný lékař otorinolaryngologie
Smetanova 11, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

paní doktorka je ůžasná lékařka :) vždycky mi pomůže a poradí, měla sem cistu na záklopce krční a hned mě poslala do nemocnice a já po uzdravění k ní chodím na kontroli. těším se na ní :) Petra

V
Ověřený profil

Přesně tak.Byla jsem s dcerou a naposledy.Takové chování jsem ještě nezažila.Dcera byla tak unavená že plakala a paní doktorka nám řekla ať si sednem radši dál od ní.Vůbec není lidská.Už nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Za sebe - spokojenost nadevše.Nechala mi udělat sono okamžitě,okamžité objednání na vyšetření do nemocnice - žádný dvouměsíční čekání.Negativním příspěvkům moc nerozumím.Jestli je rázná,nebo není to neřeším - řeším přístup k pacientovi a ten byl supper. Vše co jsem chtěl vědět mi vysvětlila.Všem doporučuji.


A
Ověřený profil

Jeden z najhorsich lekarov kde som bola, necitliva k detom,otrasny pristup k pacientovi, NIKDY viac, nic nevysvetlila, ako divne ze material (ster z krku) si musi pacient zaniest sam na rozbor!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Necitlivé a chladné jednání s dětmi, jsem ráda, že jsme k mudr. šli jen jako ke záskoku. Synovi se třepaly nohy ze strachu ještě několik hodin,drsné zacházení, nic nevysvětlovala..a když jsem se zeptala, abych se něco dozvěděla,dostalo se mi odpovědi ve formě takové, že znovu už se nezeptáte. Jsem ráda, že naše mudr.KLIMEŠOVÁ má lidský přístup, vše dětem nejdříve vysvětlí a pak pracuje, pokud nemáte kam dát sourozence jako já tak i sestřička se snaží, aby se tam dítko cítilo klidně! S malými dětmi k Adamicové rozhodně NE.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřený profil

Paní Doktorka je užásná, vžy pomůže nikdy bych ji nevyměnila ikdyž je nekdy rázná.


velmi dobra,mohu doporucit,zachranila mi sluch co jini posrali!!!


Dle mého názoru ta nejhorší ORL lékařka, ledový přístup k pacientovi bych dobrému lékaři klidně odpustila, ale třikrát se splést v diagnóze je moc,díky ní jsem byla pernamentně nemocná 7 měsíců, byla jsem naivní, když jsem si myslela, že každý doktor musí umět léčit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborná paní doktorka. Jak tady již zaznělo, je velice energická a rázná, nicméně vždy mně dokázala pomoci. Paní doktorku můžu jen doporučit.


Paní doktorka je velice dobra lekarka,Ikdyz je razna tak velmi dobre umí vylecit anginy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu