Smetanova 11, Přerov
Odborný lékař otorinolaryngologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

paní doktorka je ůžasná lékařka :) vždycky mi pomůže a poradí, měla sem cistu na záklopce krční a hned mě poslala do nemocnice a já po uzdravění k ní chodím na kontroli. těším se na ní :) Petra

Přesně tak.Byla jsem s dcerou a naposledy.Takové chování jsem ještě nezažila.Dcera byla tak unavená že plakala a paní doktorka nám řekla ať si sednem radši dál od ní.Vůbec není lidská.Už nikdy více.

Za sebe - spokojenost nadevše.Nechala mi udělat sono okamžitě,okamžité objednání na vyšetření do nemocnice - žádný dvouměsíční čekání.Negativním příspěvkům moc nerozumím.Jestli je rázná,nebo není to neřeším - řeším přístup k pacientovi a ten byl supper. Vše co jsem chtěl vědět mi vysvětlila.Všem doporučuji.

Jeden z najhorsich lekarov kde som bola, necitliva k detom,otrasny pristup k pacientovi, NIKDY viac, nic nevysvetlila, ako divne ze material (ster z krku) si musi pacient zaniest sam na rozbor!!!!!

Necitlivé a chladné jednání s dětmi, jsem ráda, že jsme k mudr. šli jen jako ke záskoku. Synovi se třepaly nohy ze strachu ještě několik hodin,drsné zacházení, nic nevysvětlovala..a když jsem se zeptala, abych se něco dozvěděla,dostalo se mi odpovědi ve formě takové, že znovu už se nezeptáte. Jsem ráda, že naše mudr.KLIMEŠOVÁ má lidský přístup, vše dětem nejdříve vysvětlí a pak pracuje, pokud nemáte kam dát sourozence jako já tak i sestřička se snaží, aby se tam dítko cítilo klidně! S malými dětmi k Adamicové rozhodně NE.

G

Paní Doktorka je užásná, vžy pomůže nikdy bych ji nevyměnila ikdyž je nekdy rázná.

velmi dobra,mohu doporucit,zachranila mi sluch co jini posrali!!!

Dle mého názoru ta nejhorší ORL lékařka, ledový přístup k pacientovi bych dobrému lékaři klidně odpustila, ale třikrát se splést v diagnóze je moc,díky ní jsem byla pernamentně nemocná 7 měsíců, byla jsem naivní, když jsem si myslela, že každý doktor musí umět léčit.

Výborná paní doktorka. Jak tady již zaznělo, je velice energická a rázná, nicméně vždy mně dokázala pomoci. Paní doktorku můžu jen doporučit.

Paní doktorka je velice dobra lekarka,Ikdyz je razna tak velmi dobre umí vylecit anginy.