Zubařství Svobodovi
Krumlovská 2/528, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Zubařství Svobodovi Jiný

Pana doktora navštěvuji s moji svěřenkyní Denisou, která se bojí. Pan doktor jí svým přístupem dokáže odpoutat od úkonů. Návštěvy proběhnou rychle, pohodlně a bez stresů. Pan doktor je vždy v dobré náladě, pozpěvuje a ftipkuje. Vřele doporučuji

Velmi dobrý lékař nejen jako odborník, ale i jako morálně hodnotný člověk. Kromě kvalitního ošetření dokáže člověku dodat i optimismus a z jeho ordinace odchází pacient nabitý pozitivní energií.Také reprodukovaná hudba je velmi příjemná a uklidňující.
Díky, pane doktore!
Nejen tohle všechno praví zákon.
Howk.

Opravdu neznám (zlo)zvyky na tomto portálu panující. Proto jen stručná odpověď pro slečnu Voštovou (pravděpodobně Lenku):
Příčina Vašich obtíží je známá, stejně tak jako dva návrhy na jejich odstranění. Jeden návrh z roku 2009, druhý z roku 2010. Při poslední návštěvě (v roce 2011) jsem asi dostatečně nezdůraznil, že dojde-li z jakýchkoli příčin k recidivě již jednou srovnaných zubů, považuji to za svou chybu. Proto je řešení takové situace v naší ordinaci zadarmo (kromě specifických vyjímek). Stačí jen přijít a pustit se do práce.
15. 2. 2013
S pozdravem dr. Svoboda

V počátku jsem s péčí doktora Svobody neměla nejmenší problém. Po ukončení (asi 2,5 roční) terapie rovnátky mi vyrobili průhledný fix, který jsem poctivě nosila. Po půl roce jsem ho měla přestat nosit, zuby se mi zkřivily ještě hůř než předtím. Za to všechno jsme dali nějakých 15 000 a následovné řešení dle pana doktora? "No to bychom vám museli vytrhnout 2 zuby a rovnátka znova". Dalších 15 000 opravdu nemám. Omluvu nebo jakoukoli zjevnou snahu také ne. Zde jsem skončila

~

Usměvavý, milý a šikovný lékař :-)

Takovej hodnej a normální doktor, nesedí se u něj nikdy dlouho v čekárně

Skvělý pan doktor. Hodný, ochotný, usměvavý... Asi nejlepší doktor jakého jsem kdy poznala. Opravdu se snaží a ten jeho přístup je prostě na jedničku :-) Můžu všem vřele doporučit!!!

Nevim, jestli je celé tohle jen PR server:-), nicméně ke Svobodovi jsem chodil 2 roky. Servis OK, prostředí polikliniky taky..jenom neordinuje v pátek, páč to už má volno:-) Horní + dolní fixy stály 14 000Kč.

K panu doktoru Svobodovi jsem chodila já jako dítě a dnes i moje dcera. Je to odborník, který pro Vaše zuby udělá opravdu to nejlepší. Žádné zbytečné trhání ap. jak jsem se s tím setkala u jiných ortodontistů. Navíc je milý a vstřícný stejně tak jako celý personál této soukromé kliniky, kde se budete cítit opravdu dobře. Doporučuji vřele!

velmi vstřícný