Vojtěch Mach, neurolog Plzeň

MUDr. Vojtěch Mach

Neurolog Více

17 názorů

Uložit


Adresa

Alej Svobody 80, Plzeň
Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie Jiný

Na neurologii do FN Plzeň jsem byla poslána mou praktickou lékařkou a bohužel jsem natrefila zrovna na doktora Macha. Už půl roku jsem se snažila přijít na to, co mi je u různých specialistů od neurologie po revmatologii, nikde nic. A to se panu doktorovi rozhodně hodilo. Při vstupu do ordinace na mě i se sestrou vyrukoval, co u něj vlastně dělám, co si od toho slibuji, že už jsem byla vyšetřena na neurologii s výsledkem negativní. Do své zprávy v podstatě opsal to, co bylo ve zprávách od ostatních lékařů a o nic víc se nezajímal. Po půl hodině dlouhém doktorova monologu jsem odcházela z ordinace s tím, že jsem prý žárovka, co svítí a má v pořádku své elektrické rozvody a mám prý svítit, dokud to jde a neřešit své bolesti. Ve zprávě jako doporučení stálo, že mám zajít na psychologické vyšetření a zkusit antidepresiva.
Pana doktora už nikdy více nenavštívím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Pan doktor je odborník, který svou práci dělá velmi profesionálně, a pokud zná vsechny potřebné informace k případu, je ochotný vše podrobně vysvětlit a navrhnout možnosti k léčbě.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie akutní VAS LS syn L5

Dnes sem byl na urgentním příjmu a byl sem otřesen z pana doktora Macha. Vůbec mi nevyšetřeli. Okopíroval 6let staré záznamy CT a MR a dostal sem přednášku o tom že mi bolí záda amám teplotu z bolesti protože to bude porucha duševní. Našel že sem dostal před 2lety antidepresiva když sem při autonehodě měl v náručí umírajícího syna 14let. Jediné co midal kapačku která mi vůbec nepomohla atak sem po čtyřech šel domů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie bolest zad

Do FN Lochotín jsem vezla mého 83letého tatínka pro velkou bolest zad. Záda mu začala bolet po autonehodě a nebyl si jistý, jestli to bylo způsobeno nárazem nebo následnou námahou při výměně pneumatiky. Od pana doktora jsme se dozvěděli, že bolest zad je něco naprosto normálního, že otec měl zůstat doma a ležet, když ho to tak bolí (a neotravovat pana doktora). Dále následovala přednáška, že každý gramotný člověk si dokáže přečíst postup přípravy na polévce z pytlíku, ale otec si neumí přečíst příbalový leták Ibalginu, protože jinak by přeci věděl, že si ho může vzít 400 mg 8x denně po dvou tabletách. Celou dobu jsem byla s otcem přítomna v ordinaci, ale nebyla jsem schopna se ohradit, protože mě chování pana doktora opravdu šokovalo. Jen jsem si tiše říkala, kde je alespoň minimální úcta ke stáří? Mimochodem na příbalovém letáku jsem se následně dočetla, že doporučená dávka je 400 mg 3x denně, tedy 1 200 mg denně (jak mi bylo známo). O vyšší dávce se v příbalovém letáku nemluví ani v případě velké bolesti. Byla jsem chováním pana doktora hodně znechucena a každého bych od jeho návštěvy odradila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie zdravotní problémy

Má zkušenost z roku 2017 s doktorem Machem byla otřesná, komunikace s pacientem žádná, hovořil a probíral moji situaci pouze se sestrou, během vyšetření v ordinaci řešil své problémy s pojišťovnou a telefonicky si povídal se svým asi synem, kam odpoledne půjdou a co budou podnikat. K mé maličkosti - pacienta se vyjádřil ( opět přes sestru), že diagnózu před 35 lety, kterou mne diagnostikoval doc. Ambler (zánět malého mozku) jsem vlastně neprodělala a o borelióze je přesvědčený, že žádná nebyla i když jsem v obou případech byla hospitalizovaná na neurologické klinice v Plzni a léčba trvala 9 měsíců. V době mé hospitalizace byli na neurologické klinice opravdu ŠPIČKOVÝ ODBORNÍCI. Je velice smutné, že toto nemohu konstatovat i dnes ( jsem ve věku, kdy lékaře budu navštěvovat častěji ) bohužel tomu tak není. Mám problémy a potřebuji neurologické vyšetření a hlavně přístup lékaře, který si s Vámi dá tu práci, vyslechne, poradí a závěrem odcházíte s ordinace jako člověk, ne jako zvíře, kterému doporučí zalézt do kouta a počkat až bude nejhůř. Ve zdravotnictví ať je to lékař či sestra by měli pracovat ti lidé, kteří tento dar dostali přímo od Pána boha. Bohužel v dnešní době se častěji setkávám se zdravotním personálem tz. Husákových dětí, kdy chtěl být každý lékařem či právníkem a dneska vidíme výsledky jejich práce.


V
Ověřeny pacient

Vážím si diagnostiky pana doktora Vojtěcha Macha a myslím si, že patří mezi odborníky na Parkinsonovu chorobu, syndrom a jiné druhy třesu. Myslím si, že by se od něj mohlo mnoho neurologů učit v diagnostice těchto třesů, což by prospělo mnoha pacientům. Příjemně mě překvapilo rozhodování o způsobu léčby a podrobné vysvětlení nemoci. Pan doktor řeší problémy přímo a neobchází sladkými slovy kolem dokola. Na konkretní otázky jsme dostali konkrétní odpověď. Za sedm roků zpět se nám toto u neurologů nestalo. Přeji panu doktorovi ještě mnoho správných diagnostik ve svém oboru.


M
Ověřeny pacient

Po tydnu opravdu silnych bolesti a nekolila navstevach ruznych lékařů jsem se nahodou dostala k panu doktorovi, který me prvni spravne diagnostikoval a nasadail spravnou léčbu. Velmi mily přístup .patří mu muj velky dík.


M
Ověřeny pacient

Dne 7.10. v 16,15 byla má dcera Klára Melková (nar. 1995) dovezena na centrální příjem fakultní nemocnice Lochotín s tím, že ten den zkolabovala a tato slabost na ni přicházela znovu s velkými dýchacími obtížemi a dále popsala, že se jí hodně točí hlava a necítí nohy. Odevzdali jsme kartičku pojišťovny a byli informováni, že se má posadit a počkat. Po 30 minutách čekání (v téměř prázdné čekárně), kdy kolem procházel nemocniční personál a kdy jsem se u sester informovala, jestli by se mohl někdo podívat na dceru, že jí není dobře, se dcera sesunula na zem. (Kdyby jí nebylo opravdu špatně, našla by si jiný a zábavnější program, než čas trávit v nemocnici a zdržovat doktory). Poté byla tedy naložena na lůžko a odvezena od ordinace, kde se o ni „staral“ MUDr. Vojtěch Mach slovy: „nebuď hysterická, to není nic nenormálního. Nemůžeš dýchat? Tak nedýchej. Nic ti není.“ A do telefonu hovoří v tom smyslu, že už měl být půl hodiny doma. Ve zprávě jsem se dočetla, že pacient nespolupracuje – otázky žádné nebyly. Ač nejsem doktor, měla jsem představu o tom, že lékaři by se měli alespoň snažit pacienty nějakým způsobem uklidnit a jednat s nimi jako s lidskými bytostmi (se sobě rovnými). Pokusit se vysvětlit pacientovi i ostatním, kteří jsou nejspíše vystrašeni, co se děje. Opět nic. Pana „doktora“ jsme neviděli. Je mi záhadou, proč na ambulanci „slouží“ lékař, který o pacienty nemá zájem a spíš řeší, kdy bude mít „padla“?
Toto je moje zkušenost s pohotovostí ve Fakultní nemocnici a dále si budu moc přát, aby se mi neudělalo špatně zrovna ve chvíli, kdy pohotovost slouží takovýto „specialista“.
Martina Melková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Léčím se u pana doktora už řadu let a považuji ho za špičkového specialistu v jeho oboru. Neznám lepšího odborníka na Parkinsonovu chorobu. Pomohl nejen mně, ale i řadě mých známých, kteří trpí touto nemocí. Mohu jen doporučit. A.P.


Z
Ověřeny pacient

Prima komunikativni lekar. Moji zene trpici PN moc pomohl spravnym stanovenim diagnozy, ucinnou medikaci, teoretickym vysvetlenim i praktickymi radami. Zdenek P.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti