Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie
Alej Svobody 80, Plzeň

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie Jiný

S panem Dr. jsem přišla do kontaktu, když jsem si šla pro výsledky z MR mozku, kvůli vyloučení RS. Celou dobu se mi nepodíval ani do očí, a když přišla řeč na moje svalové záškuby, a otázku, jestli beru hořčík, kdy jsem odpověděla že ano, a že k tomu také beru B-komplex na doporučení lékaře, protože jsem veganka a nechci nic zanedbat, dostalo se mi desetiminutového velmi nepříjemného kázání o tom, jak jsem nenormální, o nesmyslnosti pěti různých druhů pohlaví (???), o tom, ať s mým myšlením raději nikdy nemám děti, protože to budou mrzáci a že jsme přece všežravci. Celý monolog byl veden velmi agresivně a arogantně, což samozřejmě člověk, který je už dopředu z obavy o své výsledky psychicky zranitelný, potřebuje ze všeho nejméně. Na moje upozornění, že kvůli přednášce o pohlavích a potravním řetězci tam nejsem, a dotaz, jak tedy vlastně dopadly výsledky mi pan doktor stroze odpověděl, že dobře, a ať jdu na ORL. Hodil po mě zprávu, a dále pokračoval v monologu o potravním řetězci.

Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie Jiný

Pan doktor mi i přes objednání na určitou hodinu dál jasně najevo, že ho zdržuju od oběda. Byl arogantní, nadřazený a na mnou udávanou bolest mi řekl, že to lepší nebude a ať si beru třikrát denně paralen. Když jsem říkala, že mě budí bolest i v noci a nemůžu spát, bylo mi řečeno, ať si ten paralen beru na noc.
Takže k panu doktorovi už nikdy více.

Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie Jiný

Moje zkušenost s panem doktorem byla strašná. Nejen že mi řekl, ať se opiji i přes to, že beru antidepresiva, ale bylo mi sděleno, že jsem ještě v pubertě a že v 28 letech zjistím, že jsem řešila bolesti a žepuberta trvádo 26 let, Přitom jenom do 19 let. (abych upřesnila, tak mám třesy ruky a bolí mě z toho záda a rameno). Po Magnetické rezonanci mozku, kdy se nic nevyřešilo, tak jsem si zajela do Prahy k jinému panu doktorovi. Ten mi napsal zprávu, aby mě pan Mach objednal na magnetickou rezonanci páteře. Na to mi řekl "ať si vás objedná on, já to dělat nebudu, není to potřeba". Při poslední návštěvě, kdy mi řekl, že už k němu nemusím chodit, ať si zajdu na psychiatrii pro silné antidepresiva, tak ze mě ještě udělal blbou. Při jedné z jeho kontrol mi napsal do zprávy, že je vhodné sono jater, ale neřekl mi ať si někam zajdu nebo objednám. Řekl mi akorát "umíte česky?". Celou dobu v ordinaci mluvil na sestru jestli to píše česky, abych tomu rozuměla..

Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie Jiný

Na neurologii do FN Plzeň jsem byla poslána mou praktickou lékařkou a bohužel jsem natrefila zrovna na doktora Macha. Už půl roku jsem se snažila přijít na to, co mi je u různých specialistů od neurologie po revmatologii, nikde nic. A to se panu doktorovi rozhodně hodilo. Při vstupu do ordinace na mě i se sestrou vyrukoval, co u něj vlastně dělám, co si od toho slibuji, že už jsem byla vyšetřena na neurologii s výsledkem negativní. Do své zprávy v podstatě opsal to, co bylo ve zprávách od ostatních lékařů a o nic víc se nezajímal. Po půl hodině dlouhém doktorova monologu jsem odcházela z ordinace s tím, že jsem prý žárovka, co svítí a má v pořádku své elektrické rozvody a mám prý svítit, dokud to jde a neřešit své bolesti. Ve zprávě jako doporučení stálo, že mám zajít na psychologické vyšetření a zkusit antidepresiva.
Pana doktora už nikdy více nenavštívím.

Umístění: jiné místo

Pan doktor je odborník, který svou práci dělá velmi profesionálně, a pokud zná vsechny potřebné informace k případu, je ochotný vše podrobně vysvětlit a navrhnout možnosti k léčbě.

Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie akutní VAS LS syn L5

Dnes sem byl na urgentním příjmu a byl sem otřesen z pana doktora Macha. Vůbec mi nevyšetřeli. Okopíroval 6let staré záznamy CT a MR a dostal sem přednášku o tom že mi bolí záda amám teplotu z bolesti protože to bude porucha duševní. Našel že sem dostal před 2lety antidepresiva když sem při autonehodě měl v náručí umírajícího syna 14let. Jediné co midal kapačku která mi vůbec nepomohla atak sem po čtyřech šel domů.

Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie bolest zad

Do FN Lochotín jsem vezla mého 83letého tatínka pro velkou bolest zad. Záda mu začala bolet po autonehodě a nebyl si jistý, jestli to bylo způsobeno nárazem nebo následnou námahou při výměně pneumatiky. Od pana doktora jsme se dozvěděli, že bolest zad je něco naprosto normálního, že otec měl zůstat doma a ležet, když ho to tak bolí (a neotravovat pana doktora). Dále následovala přednáška, že každý gramotný člověk si dokáže přečíst postup přípravy na polévce z pytlíku, ale otec si neumí přečíst příbalový leták Ibalginu, protože jinak by přeci věděl, že si ho může vzít 400 mg 8x denně po dvou tabletách. Celou dobu jsem byla s otcem přítomna v ordinaci, ale nebyla jsem schopna se ohradit, protože mě chování pana doktora opravdu šokovalo. Jen jsem si tiše říkala, kde je alespoň minimální úcta ke stáří? Mimochodem na příbalovém letáku jsem se následně dočetla, že doporučená dávka je 400 mg 3x denně, tedy 1 200 mg denně (jak mi bylo známo). O vyšší dávce se v příbalovém letáku nemluví ani v případě velké bolesti. Byla jsem chováním pana doktora hodně znechucena a každého bych od jeho návštěvy odradila.

Umístění: Fakultní nemocnice Lochotín - Neurologie zdravotní problémy

Má zkušenost z roku 2017 s doktorem Machem byla otřesná, komunikace s pacientem žádná, hovořil a probíral moji situaci pouze se sestrou, během vyšetření v ordinaci řešil své problémy s pojišťovnou a telefonicky si povídal se svým asi synem, kam odpoledne půjdou a co budou podnikat. K mé maličkosti - pacienta se vyjádřil ( opět přes sestru), že diagnózu před 35 lety, kterou mne diagnostikoval doc. Ambler (zánět malého mozku) jsem vlastně neprodělala a o borelióze je přesvědčený, že žádná nebyla i když jsem v obou případech byla hospitalizovaná na neurologické klinice v Plzni a léčba trvala 9 měsíců. V době mé hospitalizace byli na neurologické klinice opravdu ŠPIČKOVÝ ODBORNÍCI. Je velice smutné, že toto nemohu konstatovat i dnes ( jsem ve věku, kdy lékaře budu navštěvovat častěji ) bohužel tomu tak není. Mám problémy a potřebuji neurologické vyšetření a hlavně přístup lékaře, který si s Vámi dá tu práci, vyslechne, poradí a závěrem odcházíte s ordinace jako člověk, ne jako zvíře, kterému doporučí zalézt do kouta a počkat až bude nejhůř. Ve zdravotnictví ať je to lékař či sestra by měli pracovat ti lidé, kteří tento dar dostali přímo od Pána boha. Bohužel v dnešní době se častěji setkávám se zdravotním personálem tz. Husákových dětí, kdy chtěl být každý lékařem či právníkem a dneska vidíme výsledky jejich práce.

Vážím si diagnostiky pana doktora Vojtěcha Macha a myslím si, že patří mezi odborníky na Parkinsonovu chorobu, syndrom a jiné druhy třesu. Myslím si, že by se od něj mohlo mnoho neurologů učit v diagnostice těchto třesů, což by prospělo mnoha pacientům. Příjemně mě překvapilo rozhodování o způsobu léčby a podrobné vysvětlení nemoci. Pan doktor řeší problémy přímo a neobchází sladkými slovy kolem dokola. Na konkretní otázky jsme dostali konkrétní odpověď. Za sedm roků zpět se nám toto u neurologů nestalo. Přeji panu doktorovi ještě mnoho správných diagnostik ve svém oboru.

Po tydnu opravdu silnych bolesti a nekolila navstevach ruznych lékařů jsem se nahodou dostala k panu doktorovi, který me prvni spravne diagnostikoval a nasadail spravnou léčbu. Velmi mily přístup .patří mu muj velky dík.