Praktický zubní lékař
17. listopadu 22, Cheb

Umístění: Praktický zubní lékař bolest atd.

Pane doktore, opět chci poděkovat za velmi jemné a účinné ošetření. Jsem Vaší velkou obdivovatelkou s jakou péčí a přístupem se mi věnujete. Děkuji Levicová

Chtěla bych tímto poděkovat panu Říčařovi za pomoc, lidskost a ošetření mého malého dítěte, které přes vánoční svátky prodělalo virózu s vysokými teplotami a poté ho začal bolet zub a z druhého zubu mu vypadla plomba. Byl pouze jeden pracovní den, aby jsme navštívili zubního lékaře, naši lékařku zastupovala dr.Konečná. Když jsme přišli k paní doktorce Konečné sice v 10h (museli jsme ještě k praktické lékařce na kontrolu) tak nás zdravotní sestra nepřijala, s tím že od 8-10h bere cizí pacienty a od 10-12h pouze své objednané pacienty. Požádala jsem sestru zdali mohu počkat do 12h až odejdou jejich pacienti, že potřebuji pomoc. Bylo mi sděleno,že ne že ve 12h končí, že mám jít s malým druhý den na pohotovost k panu Říčařovi. :(
Proto hodnotím pana dr. Říčaře velmi dobře, je lidský i přestože mé dítě brečelo a mělo ještě trochu kašel pomohl nám, čehož si moc vážím.
Myslím si, že takových lékařů by mělo být víc,,,,, ochota, lidskost, zodpovědnost se dnes nedá vyvážit ani zlatem.
Je těžké koukat na své dítě jak nejí, nespí, a brečí má vysoké teploty a když nemoc pomine a začne dítěti bolest zubů, dítě opět nejí, nespí a brečí bolestmi a toto vše během svátku a pak ve finále když matka požádá o pomoc lékaře a je odmítnuta ,,,,,DOCELA KRUTÉ.
Každý lékař může udělat chybu, jsou to jen lidé,,,,ale pan doktor je špička, škoda,že nepřijímá nové pacienty hned bych k němu přešla.

k panu Ricari jsem chodila od malicka, myslela jsem si do nedavna, ze je to velmi dobry zubar, ale musim Vas zklamat, pan Ricar je sice prijemny atd.. Ale pouziva zastarale metody, dnes uz se dela vse jinak. Chodim ted k zubari v Praze a jsem na 100% spokojena. Zubari by meli svami vse dukladne prokonzultovat, hledat reseni aby jste byli spokojeny. Rendgen Vam udelaji hned pri prvni schuzce, vse Vam ukazou na monitoru a vse co delaji se zuby vyfoti a vy presne vydite co tam mate. Ja si ted bohuzel musim nechat opravit skoro vsechny zuby jelikoz prace pana Ricare je odvedena spatne. Vsude kde mam plomby tak podnimi jsou zuby spatne procistene tudiz pod nimi muzou vzniknout zanety, znovu kazy nebo casem i odumirani zubu. Posledne od pana Ricare jsem si nechal nasadit korunku vydrzela rok a pak se odlepila. Metoda kde korunku zacementujou primo na zub uz se davno nedela. Nejdrive Vam do kanalku nasadi cep a pak vam tam muzou dat nastavbu, ktera vydrzi klidne pul roku a pote se tam da korunka. U meho noveho zubare je to naprosto bezbolestne vzdy umrtvuje zuby, nasadi Vam plachtu do ust kvuli hygiene. Chci jen rict aby jste hledali zubare, ktery jde s dobou a snazi se odvadet praci dukladne, protoze zuby jsou dulezite. Me ty zuby ted budou stat spoustu penez nez se vse opravi tak aby to bylo v poradku

Velmi ochotný s citlivým přístupem.V mém případě vždy pomohl a myslím, že po každé zvolil ten nejvhodnější způsob ošetření nebo léčby.Navíc slušný člověk.

výborný zubař

Ochotný a schopný

bez komentáře, vždy nej...

Po dlouhé pauze, kdy jsem byla nucena navštěvovat jinou stom. ordinaci, jsem opět u svého super stomatologa - je lidský, přívětivý, machr ve svém oboru a když nyní bydlím v Praze, nevyměnila bych ho za jiného. Díky pane doktore.

Mohu jen kvitovat že patří mezi mé oblíbení spolu s dr. Odvodym.
Lidští, se smyslem pro humor a hlavně zodpovědní. A to tak, že sotva
najdete v našem okolí lepší, takto oblíbené a spolehlivé stomatology

Člověk na svém místě,má výborný přístup a je ve svém oboru jednička. První zubař kterého se nebojím.