Ord. praktického lékaře pro dospělé
Rybniční 243, Hrob

Horší paní doktorku jsem nezažila.Předepisuje léky které se již nevyrábí a pokud chcete novější lék musíte si ho sami najít na internetu,poradit se v lékárně a pak si ho nechat jít napsat,ale ani tak se nesetkáte s ochotou,protože si jen vymýšlíte a požadujete nadstandard.A nedej bože pokud vás čeká nějaký zákrok,protože jestli spoléháte na paní doktorku,že bude vědět která vyšetření vám má provést, jste na omylu, raději si vše zjistěte sami,jinak budete mít velký problém.Děkuji už nikdy více!

tak tam nelezte a bežte jinam když tak remcáte

Já za sebe musím paní doktorce poděkovat a za to, že tu ještě dnes jsem, po téměř 8 letech vděčím z velké části jí a sestřičce.Její včasná diagnoza a okamžité odeslání k vyšetřením, mě určitě také pomohlo při následné léčbě.Paní doktorko a sestři díky.

Raději se nebudu ani vyjadřovat,jen by mě docela zajímali autoři kladných příspěvků?

Nesouhlasím s předchozími názory!! Profesiální přístup, ochotná, po medicínské stránce-ONA ví, co má dělat a dělá to dobře!!! Já ji mohu jen doporučit a jí poděkovat!! proto jsem k ní přešla a jsem spokojená!!!

Hrobská demence nebere konce, nespokojený pacienti, kteří se náhodou podepsali by spíše potřebovali psychiatrickou péči

Nechápu jak někdo může vychvalovat tuto tzv. '' doktorku''.Naprosto souhlasím s negat. příspěvky.Paní Sedláková je nekompetentní a medicínou nedotknutá osoba.Její praxe je jeden velký experiment, počínající léčbou brufenem a konče prasklým žaludečním vředem.
Pochybuji o tom, že autoři kladných příspěvků spadají mezi její pacienty.
Závěrem chci ''poděkovat'' za její tzv. léčbu, díky Bohu jsem přežila!!!!!!!!!!!!!!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Díky jejím přístupem a dlouholetou praxí je můj zdravotní stav v pořádku. ( Což se předchozím lékařům nepovedlo ).

Nesouhlasím s předchozími příspěvky. Hodnotím velmi profesionální přístup a znalosti.

Pani doktorka ordinuje za stolem, tedy lépe řečeno předepisuje léky, nic jiného a zbytek práce obstarává sestřička.Ani chování se nehodí do lékařské praxe.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.