Odborný lékař neurologie
Mathonova 10, Prostějov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Nejhorší přístup lékaře v životě. Dva měsíce čekáme na výsledek EEG vnučky. Při prvním telefonátu po měsíci čekání ...nula info. Jako důvod uvedla nemoc lékařky, která provádí popis .Po druhém měsíci čekání jsme opět s paní doktorkou telefonovaly, stále nevíme výsledky, netušíme kde je problém. Nepříjemná, útočná a arogantní komunikace. Paní doktorka zřejmě již svoji práci nezvládá. Mrzí nás, že jsme se na ni obrátili.

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Kdybych si u ní vyloženě nevyprosil MR mozku, byl bych dle jejího odborného názoru "z neurologického hlediska v pořádku". Výsledek MR? Nádor na mozku!!! Provedla mi vyšetření na hyperventilaci a magnesium, otestovala jestli se trefím na nos, postál jsem v pozoru, zmlátila mně neurologickým kladívkem a to se ještě oháněla tím, že na MR mně měla odeslat očařka, která neurologický nález zjistila. Odeslala mně na neurologii, kde měli údajně zajistit nezhoršování se mého stavu, provést dovyšetření a paralelně domlouvat s FN OL neurochirurgickou operaci. Na neurologii neproběhlo nic, tak jsem podepsal reverz a teď jsem rád, že už jsem v péči neurochirurgie FN OL. Nebe a dudy. Do PV ani s kuřím okem!!!

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Byly jsme sem odeslány se synem na děti není absolutně vybavená, po projití jedné místnosti zhodnotila jeho stav.... Kontrola za měsíc nechala ho projít ordinaci a poslala nás zpět na dětské sama nenavrhla žádnou léčbu, vyšetření neudělala žádne ani nás na žádné neodesla neřekla nám nic ani co by se popř mělo dít, řešit, kde by mohl být problém stále jenom opakovala to samo nereagovala na otázky,dotazy popř moje postřehy ohledně mého dítěte

Arogance, jen samé příkazy, neschopnost jednat s nemocnými lidmi. Dlouhá čekací doba v čekárně i když je pacient objednaný. Se staršími lidmi jedná jako s nesvéprávnou osobou. Prostě - neúcta k člověku. Má svůj názor a nechce slyšet jiný a neposlouchá pacienta. Nevěří, že má někdo bolest. Neposílá na odborná vyšetření. Sestra v její ordinaci je jak její kopie. Rozhodně nedopručuji a hledejte lepšího.

Je to už dávno, kdy jsem paní doktorku navštívila, ale nezapomenu. Mě léčila hromadu let na epilepsii, přitom to byla migréna...neustále mluvila o eeg, přitom jsem na žádném nebyla...v čekárně jsem čekala i 3 hodiny, v ordinaci 10 minut. Mě v žádném případě léky před pubertou vysadit nemohla ("je to velice riskantní"), mé sestře je vysadila. Kdyby tak neučinila, mohla být teď možná zdravá a bez problémů. Nyní velice zdřídka trpím migrénou a navštěvuji i se sestrou lékaře v Brně - paráda!!! Paní doktorka mi vždy přišla zmatená, mluvila jen obecně a vůbec nebrala ohled na individualitu pacienta! Naprosto nedoporučuji nikomu, může i uškodit:o(

v odborných kruzích hodnocena velmi dobře pro svoji vysokou erudici v oboru.Velmi dobrá
v diagnostice i léčbě CMP a epilepsie.

nedoporučuji,léčí jen práškama,neodešle na další vyšetření,maximálně dá injekci,nepříjemná