Vlasta Kusínová, pediatr Orlová

MUDr. Vlasta Kusínová

Uložit

Pediatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 900, Orlová
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Mudr,.Kusínová je bezvadný pediatr měla mě do mých 18 let u sebe a teď má mého syna .Maximálně jsem sní spokojená.


A
Ověřeny pacient

Tato paní doktorka byla až do mých 18 let mou dětskou lékařkou a byla jsem s ní velmi spokojena, stejně jako s její sestřičkou. Velmi milá, vstřícná paní doktorka. Jako malá jsem se doktorů hodně bála, ale tahle paní doktorka mi v tomto boji hodně pomohla tím, že mi ukázala, že se není čeho bát. Mohu jedině doporučit, pokud chcete, aby Vaše dítě bylo v dobrých rukách :).


Obě mé dcery a teď už i mého vnoučka má v péči tato paní doktorka. Je to vynikající lékařka a její chování k dětem bezvadné a vysoce profesionální. Sestřičky jsou bezvadné a milé. Je to sehraný tým. Jestli chcete "rodinného lékaře", nezbývá nic jiného, než vřele doporučit ordinaci paní Kusínové.
Miturová


Y
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě,nyní k ní chodíme s mými dětmi.Musím souhlasit,že je opravdu milá,trpělivá,vstřícná,vždy ochotná poradit a vyslechnout.Obě sestřičky jsou velice příjemné a na děti moc hodné.


L
Ověřeny pacient

Už jako malé dítě jsem k paní doktorce chodila. Nyní k ní chodím se svým synem. Mohu vřele DOPORUČIT!!!! Je opravdu milá, vždy poradí, velmi profesionální.


J

Nejlepší lékařka v okolí mého bydliště.


P

Také se připoluji k ostatním názorům,že paní doktorka Kusínová je super pediatr.Chodím k ní zatím jen tři roky se synem a dcerkou a můžu říct že jsem nad míru spokojená a samozřejmě i sestřičky jsou super.Ale bohužel tohle nemůžu říct o paní doktorce z Petřvaldu ke které jsem předtím chodila.


P

Paní doktorka a také sestry jedním slovem SUPER.


P

Musím se připojit ke kladným hodnocením na paní doktorku Kusínovou. Chodím k ní se synem a je velmi ochotná kdykoliv poradit, když si člověk neví rady. Je to člověk a odborník na svém místě. I sestřičky v její ordinaci jsou na děti velmi milé.Kdyby takových lékařů a sestřiček bylo více:)


M

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a vždy poradí. Chodí k ní moje dcera s vnukem a nemůže si ji vynachválit. Jsem učitelka v mateřské škole a hodně dětí z naší školky k ní chodí a neslyšela jsem ještě ani jedno záporné hodnocení,jen samou chválu. Mohu jen doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti