Vlasta Kazetská, internista Roudnice nad Labem

MUDr. Vlasta Kazetská

Internista

1 názor

Uložit


Adresa

Alej 17. listopadu 1100, Roudnice nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1.5

Obecné skóre
1 názor

A
Ověřeny pacient

Od paní doktorky jsem bohužel musela odejít, podobně jako řada mých známých a sousedů. Léčila jsem se u ní s diabetem 25 let, ale v posledních cca 5 letech, kdy se můj dravotní stav velmi zhoršil, jsem si teprve uvědomila, že léčebné postupy paní doktorky nejsou dostatečné. V ordinaci to jde jak na běžícím pásu - 3 lidé vejdou, zváží se, změří se jim tlak, paní doktorka se zeptá, jak se cítí, letmo přeletí pohledem vypsaný jídelníček, který následně roztrhá a vyhodí as pacientem se rozloučí s tím, že je vše v pořádku a může jít domů.

V jednu dobu jsem měla problém, kdy mi hladina cukru silně kolísala a jediné, co paní doktorka dělala, bylo, že mi metodou pokusu a omylu přidávala a ubírala dávky inzulínu. Pak mi najednou cukr vyskočil a měla jsem několik týdnů stále přes 20, přičemž paní doktorka jen navyšovala inzulín. Když jsem se jí zeptala, jestli by nebylo lepší inzulín vyměnit za jiný, mávla rukou a řekla, že není třeba. Až po dalším týdnu, kdy jsem zase přišla s akutními problémy do ordinace, řekla, že mi tedy ten inzulín vymění. Pak se vše jakž takž srovnalo.

S přístupem paní doktorky jsem ale celkově nebyla spokojená. Vůbec jí nezajímalo, jak jsem na tom se štítnou žlázou, se kterou jsem se u ní před pár lety také začala léčit - jen psala další léky a ani se mě neptala, jestli mám problémy. Že bych měla chodit jako silná diabetička k neurologovi a na pravidelné kontroly k očnímu, to jsem od ní taky ani jedinkrát neslyšela a vůbec se nezajímala, kde jinde a s čím se léčím.

Nyní už téměř rok chodím k panu doktorovi v Mělníku a musím říct, že je to něco úplně jiného. Nedávno mi dokonce vyměnil inzulín, takže už si píchám jen 1x denně a ne 3x a beru tablety. Hladinu cukru mám tak nízko, jak jsem předtím dlouhá léta neměla. Pan doktor se mnou probral dietetická opatření a na rozdíl od paní Kazetské mi neříkal, že když mám chuť na dortík, že si ho mám dát. Navíc se divil, jak to, že mě nesleduje neurolog a oftalmolog. Tak tam už teď chodím taky :-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti