MUDr. Vladislava Mrázková

Praktický lékař Více

Bystřice pod Hostýnem 1 adresa

Praktická lékařka pro dospělé
Nádražní 432, Bystřice pod Hostýnem

Nejlepsi pani doktorka jakou znam, vzdy prijde na kloub nemoci a to je to nejdulezitejsi, neutisuje bolest, ale leci !!!

Paní doktorka je velmi pečlivá,důsledná a pacientům se věnuje naplno i po skončení ordinačních hodin.Tuto lékařku mohu všem doporučit.

Nelpší doktorka široko daleko. Je velmi důsledná, nic nezanedbá! Všem vřele doporučuji!!

Nikdy nic nezanedbá vždy vás pořádně proklepne i když jde jen o prevenci.Chodila jsem po Bystřici s tchýní po jiných doktorech a zjistila že nikde není takový přístup k pacientovi jako právě u této lékařky.

Nejlepší praktický lékař ve Zlínském kraji.

velmi dobrá

Výborné!

Jsem velmi spokojená. Po hrůzách, které jsem zažila v Praze, co se týče přístupu, vybavení a prostředí ordinace, odborných znalostí, je paní doktorka Mrázková pro mě No.1! Díky, že Vás máme!

Kdo nezneužívá neschopenky a chodí k lékaři jen když mu opravdu něco je, tak paní doktorku doporučuji. Velice pečlivá, příjemná.

not comment