Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sadová 1596/33, Blansko
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Ordinaci jsem navštívila se 4-letou dcerou bez objednání. Přístup Pani doktorky k nám oběma byl úžasný. Jedna se o člověka na svém místě, jak po lidské, tak profesní stránce. Moc děkujeme. K+K


J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi vstřícná a ochotná paní doktorka. Příjemná, vynikající odborník. Vzala mne bez objednání. Čekala jsme snad jen 20 minut. Poté pečlivě a rychle vyřešila můj problém. Doporučuji


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka mě velmi ochotně vzala v době, kdy má ORL lékařka měla dovolenou. Byla velmi vstřícná a pečlivá, vyslechla si problém, udělala mi navíc i stěr z krku, a to i přes to, že jsem nebyla její pacientka. Předepsala mi účinnou medikaci a moc mi tím pomohla.


Ověřeny pacient

Paní doktorku jsme dnes navštívili s dvouletou dcerou a její přistup k dětem je naprosto skvělý. Pokud budeme v budoucnu muset opět navštívit ORL nepůjdu jinam než k ní. Ráda doporučuji!


H
Ověřeny pacient

Po špatných diagnózách a neúčinných léčbách od 3 různých lékařů, jsem měla to štěstí, že jsem narazila na paní doktorku Veselou. Naprosto správných a rychlým rozhodnutím mě zbavila několikaměsíčních útrap a teď, rok po operaci, jí chci tímto dodatečně poděkovat a vyjádřit obdiv její profesionalitě.
Hanka P.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti