MUDr. Vladimíra Šafránková

Pediatr Více

Klatovy 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
Hostašova 152/IV, Klatovy

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K paní doktorce jsem chodila téměř celé dětství, cca 13 let. Vždy byla naprosto profesionální, nejsem si jista, zda se tam stále nachází jedna a ta samá sestra, ale ta byla taktéž příjemná a milá. Ze své zkušenosti mohu jen doporučit.

K paní doktorce jsem chodila i já již jako dítě a nyní tam chodím i se svými dětmi. Nemohu si na ni stěžovat, je velmi příjemná, pečlivá a žádný příznak nepovažuje za méněcenný, vždy se snaží vše pořádně vysvětlit a pomoci. Je sice pravda, že se v čekárně míchají nemocné a zdravé děti, ale jak tu mnozí píší, je to pouze o lidech... Někdy samozřejmě nejde přesně dodržet dobu, která je stanovena pro nemocné a tudíž se musí navštívit lékaž i v době, kdy jsou tam zdravé děti, ale to se dá vyřešit tím, že maminky nepolezou do čekárny se zdravými dětmi a počkají na chodbě, až je vyzve sestřička bočním vchodem dál. Já bych zkrátka paní doktorku neměnila, kéž by takových doktorů bylo více.

Paní doktorku Šafránkovou jsem navštěvovala celé své dětství a myslím si, že je to osoba na správném místě. Líbí se mi její laskavý, klidný a zároveň aktivní přístup k dětem, její laskavost a empatie. Co se týká nejrůznějších vyšetření, je opravdu pečlivá a sebemenší problém řeší s velkou zodpovědností, vždy raději pošle dítě k více specialistům a odborníkům než aby něco zanedbala. Také, jak už tady bylo řečeno, nepředepisuje hned na všechno antibiotika, ale snaží se jít nejdříve "mírnějšími" cestami. Navíc se na ní člověk může bez obav obrátit s jakýmkoli dotazem. Z pohledu bývalé pacientky ji mohu jen a jen doporučit.

Paní doktorka Šafránková je skvělá a pečlivá pediatrička.Nesmíme zapoumenout ani na její sestřičku Marcelku,taktéž skvělá a příjemná.Děkuji že Vás tady máme.

MUDr. Šafránková je dle mého laického názoru vynikající a zkušená specialistka, kterou mohu doporuřit.
Petr.

Dovolím si souhlasit,že organizace objednaných pacientů je hrozná.Faktem je,že za většinu mohou neukáznění rodiče,kteří absolutně nedodržují ordinační hodiny pro zdravé či nemocné.I když dovedu pochopit jejich strach o děti,ale třeba horečka může počkat než se vyšetří miminka a batolata a ne vodit takovéhle děti mezi zdravé maličké.Jinak sse paní doktorce nedá co vytknout,je velmi svědomitá a laskavá.Dceři je dnes již 16 let,takže nějaké ty nemoci už má za sebou a spokojenost je na obou stranách. :-)

Velmi dobrá a zkušená lékařka.

Velice jsem spokojená s paní doktorkou. A pokud jde o čekací dobu, myslím si, že když jde o zdraví dětí, klidně si počkám 2 hodiny než na nás přijde řada.

Paní doktoka je velice zkušená a uvážlivá, vždy dovede pomoci či poradit.
Na míchání "zdravých" a "nemocných" mají především vinu ti, kteří nedodržují stanovené ordinační hodiny pro zdravé a nenocné. Stejně tak je to s čekáním. Maminky (nebo otcové) běžně nedodržují stanovený čas.

Paní doktorka je na děti milá,vždy vyslechne naše starosti.Je velmi ochotná.Fakt je,že ordinace má časově rodělené,ale pacienti toto rozdělení nerespektují.Jsem rád,že k ní chodím s dětmi.