MUDr. Vladimíra Kumprechtová

Úvaly 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Pražská 1144, Úvaly

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Kontakt probehl na pohotovosti ve VFNKV.Neprofesionalni,zcela neempaticky pristup,v komunikaci stroha,neprijemna,odpoved na jakykoliv dotaz ji zcela evidentne obtezovala.Navstevu u teto pani doktorky urcite nedoporucuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Jiný

Výrazně paní doktorku nedoporučuji. To že se zde i na rutiní prohlídky, na které by bylo i relevantní objednávat aspoň na časové bloky stojí fronty, je jedna věc. Pravidelné prohlídky jsou velmi krátké a opravdu informačně nepřínosné. Paní doktorka i sestra sve znalosti a postupy neaktualizovaly viditelne velmi dlouho, aneb:
- novorozeně každý den povině koupat, mýt mýdlem a mazat indulonou
- bylo nam az vyhrozovano, ze kdyz mame indikovane ockovani na tuberu, musi probehnout v sesti nedeli jinak vakcina nema efekt. Na plicnim nam naopak rekli, ze takto brzka vakcinace se vylozene nedoporucuje.
- Má velmi nepříjemné komentáře na nosítka /šátky, které když o ergonomickém nošení nic neví by si mohla odpustit.
- při dotazu proč se malé dělá mázek a stroupky za ušima, sáhla sestra do krabičky s reklamními vzorky a bez jediného pohledu na ouško dítěte nám daly krém na atopický ekzém
- plná čekárna narvaná reklamou na UM
- byli jsme domluveni na očkování na rotaviry, po vystání fronty před ordinací 45 minut nám paní doktorka řekla, že bohužel vakcín jí dneska došly a přijďte za týden

Ne opravdu, sem nechoďte, silně nerespektující prostředí, názory a nemám důvěru, že je zde schopnost zachytit problém v jeho počátku, vzhledem k minimu zájmu o dítě.

Paní doktorka ordinuje převážně od stolu. Byli jsme na prohlídce na konci šestinedělí a paní doktorka vstala od stolu, jen aby si syna poslechla. Na ostatní věci, které měla zkontrolovat osobně se nás pouze zeptala (co už malý umí a dělá). Vážení zastala sestřička, vše se zapsalo do karty a zhruba za 5min bylo po prohlídce. Objednání na čas do poradny se MUDr. Kumprechtové nedočkáte. Stáli jsme s ostatníma maminkama frontu s dětma ve vajíčkách venku pod stříškou, protože pršelo a mezitím přijely asi 3 novorozenci, kteří měli přednost (což je samozřejmé!). Čekárna byla z nepochopitelných důvodů zamčená. Byli jsme asi šestí na řadě což bylo celkem na 6ti týdenní Mimi dlouhé ležet ve vajíčku a koukat. Zkrátka, kdo dřív s malinkým miminkem přijde, ten dřív mele. Sama jsem prvorodička a tak nějak bych očekávala, že v poradně se automaticky dozvíme spoustu věcí. U paní doktorky, jsme se nedozvěděli nic. Pokud jsem se tedy sama konkrétně nezeptala. V předchozí prohlídce po 14ti dnech si nechala MUDr.Kumprechtová položit syna na bříško a divila se, že nezvedá hlavičku. Už nás chtěla posílat na rehabilitace s tím, že malinký je líný. Přišlo mi to divné, že by mělo 14ti denní Mimi držet hlavičku, tak jsem se ozvala. Reakce byla taková, že si spletla jeho stáří. Nepoznat 14ti denního človíčka jako pediatr je zvláštní (syn má obvyklé míry i váhu). Byli jsme celkem na třech “Jen” prohlídkách a stačilo. Dále riskovat nebudeme. Vím, že šikovných pediatrů je málo, ale dala jsem si asi 3týdenní práci a doktorku našla novou. Riskovat, že budeme řešit opravdu něco vážného se mi nechce. MUDr Kumprechtovou opravdu nedoporučuji!

Umístění: jiné místo Horečka

Na paní doktorku jsme narazili na pohotovosti ve Vinohradske nemocnici.V minulosti jsme jiz u ni byli a take nic moc.Na dceru koukla a zhodnotila ze ma virozu(dcera mela velke bolesti hlavy a horecku pres 39C) pak aby se nereklo tak se koukla do krku,rychle poslechla a prohmatala brisko...ani CRP neudelala.Jeste se pta maleho ditete kolik tekutin vypilo...Celou dobu davala najevo ze vlastne jen obtezujeme.Poslala nas domu s tim ze ma dodrzovat klidovy rezim,dostatek tekutin atd...Po přečtení zpravy jsem nechapala.za 1.ze horecka 38 (ne pres 39) a jeste ke vsemu spatne napsana diagnoza.Nejspise to bude jako minule kdy jsme druhy den jeli k nasi pani doktorce,kde ji udelala CRP a nasadila ATB.NEDOPORUČUJI a doufam,ze na pani doktorku jiz nikdy nenarazime.

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Ockovani

Hrozne, absolutne nedoporucuji, dnes jsme tu byli naposledy.
1. Cekarna plna nemocnych deti presto, ze od 10 hodin ma byt poradna pro zdrave deti. Takze risk, ze nase 3 mesice stara dcerka neco chytne.
2. Doktorka nevedela, na jake ockovani jdeme.
3. Zopakovala totez, co pri posledni navsteve ohledne stravy. Budiz, pokud nema zaznamy o navstevach a jejich prubehu, chapu.
4. Dcerku neprohledla presto, ze dle regabilitacni sestry (chodime od minuleho tydne na doporuceninlekarky) ma mala vychylenou pater.
5. Zadna kontrola, zda uz dcerka "pase koniky", pritom pri minule navsteve to bylo oznaceno jako zasadni problem.

Takze uz nikdy vice, je to tam spis o zivot.

C
Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Já pokud tam OPRAVDU nemusíme, tak tam nejdeme a raději počkáme na svou doktorku. Paní doktorka vyšetřuje od stolu, nám nezkontrolovala krk, neposlechla plíce. Jen se zeptala, jestli chceme Bendovky.

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Mám 3 letou dceru a 7 měsíčního syna. Za poslední měsíc jsem tam byla s oběma dětma asi 7 krát... u dcery mi řekla že pokud chodí do školky tak ať počítám s tím že bude nemocná pořád takže u kašle mi řekla že to je jen povrchové a řekla ať dáváme Sinecod a Fenistil kapky. U syna který chrčel na dva metry, měl záchvaty kašle v noci nespal tak mi dala Ventolin nějaké prášky a opět to co u dcery. Nezdálo se mi to tak jsme zamířili k jiné doktorce a ta když viděla v jakém stavu je syn chtěla nás okamžitě poslat do nemocnice,ihned nasadila antibiotika,na noc čípky aby mohl dýchat, dělané kapky na kašel a za dva dny nás chtěla opět vidět. Když se mě ptala jak dlouho se to takhle táhne a čím ho naše doktorka léčila ... nevěřícně kroutila hlavou a nechtěla být sprostá. Řekla mi že to co sem mu dávala na doporučení doktorky je pro dítě tohodle věku naprosto nevhodné..a proč už dávno neměl antibiotika ..dcera skončila na těch samých antibiotikách ale ta na tom byla podstatně líp i tak to bylo antibiotika. Okamžitě jsme změnili doktorku. Na každým je jak si to přebere ????

Umístění: jiné místo

Na pani doktorku jsem narazili na pohotovosti. Syna prakticky neprohlídla a jediné co udělala byl crp test. Při odebírání krve křičela na 3,5letého syna ať neřve že to nic není. Poté si začala zapisovat do počítače. Na moje dotazy odsekávala odpovědí "Budete to mít ve zprávě". Antibiotika nepředepsala. Druhý den mi atb předepsala dětská lékařka, s tím, že test sice slabý, ale nález na průdušce tam je. Paní doktorka asi neměla náladu. Vypadá na důchodový věk, tak pokud ji práce s dětmi již nebaví asi by měla důchodu i využít.

Pani doktorku vubec nedoporucuji. Mame malou holcicku, registrovali jsme se hned po porodu a hned po tretim mesici jsme utekli. Pani doktorka poradne ani na holcicku nekoukla, pokud nebyla sestra, tak jsme nebyli ani prevazeni. Co jsme nedocstli na internetu a nezeptali jsme se, tak nic nerekla. Dokonce na moucnivku jsme museli upozornit sami. Osobne bych k ni neprisel ani jako dospelak, natoz aby tako pani kontrolovala novorozence. Totalni nespokojenost a divim se, ze tahle doktorka ma jeste licenci. Novak

Paní doktorka nepoznala jasnou spálu na pohotovosti. NEDOPORUČUJI. Jela jsem s dítětem 5 let na pohotovost a podezřením na spálu - horečka třetí den, bolesti v krku, typická vyrážka, malátnost. Akorát ten malinový jazyk ne. Paní doktorka nejdřív tvrdila, že je to jen škrábání v krku a shodou okolností alergická vyrážka. Ani nechtěla dělat streptotest, že to určitě není. Dítě bylo dost malátné, tak aspoň udělala CRP (za 100,-), to bylo přes 120! Tak ATB dala, že asi tedy "angínka". Sice ne ATB první volby na spálu, ale taky vhodná, zabraly, tak jsem to neřešila, ale naše dětská doktorka na kontrole potvrdila spálu (i se pak typicky sloupaly dlaně a chodidla).