Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Jiráskova 1167, Vodňany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Velmi vstřícná, ochotná a komunikativní, na první pohled je vidět že ji práce baví. :)

X

Paní Dr. Jabůrková je nejlepší lékařka. Chtěl bych jí moc poděkovat za její laskavost a správné určení mé diaknosy.
Její ses. je sice rázná, ale velice zkušená osoba, která je velkou oporou této obvodní lékařky. V dnešní době se hodně kritizuje, nefungují mezilidské vztahy a snadno se přehlíží dobré věci.

Ověřený profil

Tak nevím, za sedm let jsem byla nemocná dvakrát, jednou jsem potřebovala jenom štempla do těhotenské průkazky. Mé poznatky jsou takové: Pokaždé si počkáte a to minimálně hodinu. Smiřte se s tím, že třeba dvacet minut sestra nevyleze ze dveří, i když v ordinaci není žádný pacient, asi holky dlouho pijou kafe. I když sedíte v jedenáct v čekárně a má se ordinovat do půl jedné, může se vám stát, že po těch dvaceti minutách vám sestra oznámí, že dnes už vás neošetří. Ale jakkoli je neprůstřelná v čekárně, v ordinaci u doktorky se z ní stane milius.
Paní doktorka je milá, zatím jsem s ní neměla problém, že by mě odbyla nebo jinak poškodila. Oceňuji její přístup k předepisování ATB pokud nejsou třeba.
Každopádně ta sestřička jí to všechno docela kazí. A i kdyby byla milionová, tak mi vadí, že je imrvére v jedné místnosti a slyší každé slovo.


je fakt bezva kočka


Paní doktorka je úzasný člověk, příjemný a velice ochotná. Nechápu, jak si může nechat tak PŘÍŠERNĚ NEOCHOTNOU a NEPŘÍJEMNOU zdrav. sestru. Pí. Pavlíčková je naprosto unikátní příklad chodící NEOCHOTY. Odcházím od pí. doktorky je kvůli její UKRUTNÉ zdrav. sestře. Paní doktorko, Vám děkuji. Barfusová Milena, Pohorovice


P
Ověřený profil

Jsem spokojený s vynikající domluvou a se snahou najít nejlepší cestu k léčení.


P

Mohu říci, že jsem spokojen jak s přístupem paní doktorky, tak i sestry. A zajímalo by mě jestli ty lidé, co o sestře tady píšou samá negativa ( i ti co v hodnocení mají pravopisné chyby viz. JAJA ), by byli, tak odvážní a řekli to sestře do očí a neschovávali se za anonimitu internetu. Český člověk je odvážný akorát tehdy, když je v anonimitě. A věřím i tomu, že zrovna ty, kterým není sestřička po vůli, tak jsou agorantní a nenechají si nic vysvětlit!


J

Paní doktorka je super, vždy ráda pomůže a je moooc ochotná!!! Ale o pani Pavlíčkové ako sestře se to říct rozhodně nedááá!!! Je neříjemná, nesimpatická, pořád a stále protivná a ochotná už vůbec ne!!! Člověk když po ni něco chce tak se hned rozčiluje, nu hrůůůůůůzaaaaaa. Měli by kí vyměnit pač stím jijím přístupem za chvíli pani doktorka příjde i lidi jestli tam sestřička zůstane i na dále.


M

Zastupuje mého ošetřujícího lékaře ... doporučuji a asi přejdu ...


M

Paní doktorka je super,co dodat........


Došlo k chybě, zkuste to znovu