Praktická lékařka
Zámecká 7, Klobouky u Brna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka

Nejhorší lékařka jakou jsem měla možnost poznat. Náladová, protivná a diagnózu stanovuje aniž by nahlédla do lékařské zprávy z nemocnice. Vždy si připadnu, jako bych ji obtěžovala svými dotazy.

Velmi dobrá lékařka. Dokáže říct otevřeně svůj názor a současně vyslechnout názor pacienta, aniž by ho jakýmkoliv způsobem dopředu zpochybňovala. V případě potíží doporučí odborná vyšetření. Pokud závěry a doporučené postupy léčby odborného lékaře nevedou k správným výsledkům, sama navrhne opakování odborného vyšetření. K problémům přistupuje citlivě. Faktem je, že nemá ráda pacienty, kteří dlouhodobě zanedbávají svůj špatný zdravotní stav a následně si myslí, že vše vyřeší jednou pilulkou.

Velice ochotná a dobrá doktorka. Můžu jen doporučit

Velmi náladová lékařka, diagnózy určuje věštbou z koule, děsí pacienty katastrofickými scénáři, např. nádor na mozku při bolesti hlavy atd. Kdo může, zdrhá od ní.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, vždy si ví rady, je ochotná a pomůže v každé situaci.

profesionální přístup, velmi dobrá obvodní lékařka.
pacient

Paní doktorka mi vždy pomohla, je nejlepší a je na ni spolehnutí

Nespokojenost, pokud tam vyloženě nemusím, jsem ráda... Paní doktorka není zrovna příjemná...

Je prostě nej.

Velmi dobrá praktická lékařka, profesionální přístup