Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Náměstí Míru 344, Šluknov

Dobry den ja osobne jsem u pana doktora byl lecen d malicka a nemohu si stezovat, a ted u neho mam sve dve mali deti a sem spokojen je vybornej jeto natstandartni lekar ps pakan jan

Pan doktor je genius.Muj 17 letý syn snědl na zabijačce 3 jelita,4 jitrnice,2 talíře polívky a guláše,asi kilo prejtu .druhý den 2x blinkal.Nevěděli jsme,z čeho to je!pan doktor mu dal živočišné uhlí a muj chlapeček se uzdravil!Byli jsme štastni.Dík.

Rymička mé dcerky trvala už od rána,ale po kapičkách o pana doktora se do týdne zlepšila!Zachránil nám život.je nejlepší.

jsem s ním velice spokojený!! Ať si říká kdo chce, co chce.nnhh

K dětem neosobní, tak jako léčí on, léčí každá maminka sama. Sestřička by ho v ordinaci ani nepotřebovala.

Já jsem s ním spokojená pokaždé mi vyjdše vstříc a pomuže.A ti co tu psaly že s nim maji problem tak mohou jezdit jinam, ale ono to zas tak žhavé nešbude Kdyby totiž ta nespokoješnost byla tak velká jezdily by jinam třeba přes pul republiky.

Pan doktor naši rodinu léčí už dlouho. Také občas dává antibiotika, ale vždy nám pomohly. Jsme spokojeni.

tento lékař patří určitě k tém lepším dětským lékařům,je velmi zkušený

pan doktor léčil i mojí sestru,když jsme byli děti,nyní léčí mého syna,jsme spokojeni