Stomatologická ordinace
Trocnovská 87, Trhové Sviny

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Nejsem pacientem pana doktora Valeny a věřte,že bych i docela ráda byla.Mám jiného zubaře.Ne že bych byla až tak nespokojená ale je to spíše díky tomu ,že mi byl dán do vínku téměř dobrý chrup o který se snažím pečovat.Ale je pravdou,že ne každý má ten dar zdravých zoubků a stará se o ně do roztrhání těla a není mu to nic platné a v ústech má vymeteno.Trpí záněty dásní,parodontozou a nakonec ho čeká tkzv.státní chrup a doufá že mu bude na dásních držet.Můj názor je,. že ne vždy je chyba v lékaři.Věřte, že když změníte lékaře, tak opět nebudete spokojeni a za pár zákroků budete chtít opět lékaře vyměnit.No a že pan doktor Valena je simpaták není pochyb a tou slivovicí bych si ráda s nim připila na zdraví.

Tento pan doktor je velice milý, kamarádský, to ano, ale plomby padají a padají.Když mi z jednoho zubu během měsíce plomba vypadla 3x, začal se mi lámat i zub, odešla jsem jinam a bylo to to nejlepší co jsem mohla udělat.A nejsem sama kdo toto říká.Já osobně nedoporučuji!

Je snim sranda, zub ktery mi opravil, me uz dva roky neboli.

Příjemný a velice dobrý zubař.

Mohu jenom doporučit.............pan Valena mi moc pomohl,když mě odmítl ošetřit akutně muj zubař-upozorňuji ,že v té době jsem byla v 28 týdnu těhotenství a ze zubařu mám vyloženě hruzu v očích.....přístup pana doktora byl skvělý a jsem ráda,že jsem se dostalaprávě k němu.děkanová

nejlepší

VÝBORNÝ ZUBAŘ

je to obbyčejný oprašovatel zubů !!! , mne ošetřoval bez karty , a skončil jsem se třemy vytrhanýma trvalejma zubama a velkým zánětem dásně. měl jsem s tim problémy dva roky. TENTO ˝DOKTOR,, DOBŘE OŠETŘUJE JEN KLIENTELU Z RAKOUSKA . JE TO DOKTOR , KTERÝ BY MĚL VRÁTIT TITUL A JÍT SE RADĚJI ZAKOPAT 100 M POD ZEM!!!

VELMI PŘÍJEMNÝ ČLOVĚK,ALE ZUBY MI NIKDY POŘÁDNĚ NESPRAVYL(PREJ BEJVAL LEPŠÍ)

Opravdu zubař jak má být tenhle chlap je fakt pohodář...na to co ho v živoťe potkalo ma ftipu tolik že ani nevíte co vám v tlamě dělá a při dalším vstupu na kontrolu už od dveří-"Tak co chlape co tě sem přivádí dávál sis na to tu slivovici?" heh