Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Trocnovská 87, Trhové Sviny
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Nejsem pacientem pana doktora Valeny a věřte,že bych i docela ráda byla.Mám jiného zubaře.Ne že bych byla až tak nespokojená ale je to spíše díky tomu ,že mi byl dán do vínku téměř dobrý chrup o který se snažím pečovat.Ale je pravdou,že ne každý má ten dar zdravých zoubků a stará se o ně do roztrhání těla a není mu to nic platné a v ústech má vymeteno.Trpí záněty dásní,parodontozou a nakonec ho čeká tkzv.státní chrup a doufá že mu bude na dásních držet.Můj názor je,. že ne vždy je chyba v lékaři.Věřte, že když změníte lékaře, tak opět nebudete spokojeni a za pár zákroků budete chtít opět lékaře vyměnit.No a že pan doktor Valena je simpaták není pochyb a tou slivovicí bych si ráda s nim připila na zdraví.

J
Ověřeny pacient

Tento pan doktor je velice milý, kamarádský, to ano, ale plomby padají a padají.Když mi z jednoho zubu během měsíce plomba vypadla 3x, začal se mi lámat i zub, odešla jsem jinam a bylo to to nejlepší co jsem mohla udělat.A nejsem sama kdo toto říká.Já osobně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Je snim sranda, zub ktery mi opravil, me uz dva roky neboli.

Příjemný a velice dobrý zubař.

Mohu jenom doporučit.............pan Valena mi moc pomohl,když mě odmítl ošetřit akutně muj zubař-upozorňuji ,že v té době jsem byla v 28 týdnu těhotenství a ze zubařu mám vyloženě hruzu v očích.....přístup pana doktora byl skvělý a jsem ráda,že jsem se dostalaprávě k němu.děkanová

nejlepší

VÝBORNÝ ZUBAŘ

N

je to obbyčejný oprašovatel zubů !!! , mne ošetřoval bez karty , a skončil jsem se třemy vytrhanýma trvalejma zubama a velkým zánětem dásně. měl jsem s tim problémy dva roky. TENTO ˝DOKTOR,, DOBŘE OŠETŘUJE JEN KLIENTELU Z RAKOUSKA . JE TO DOKTOR , KTERÝ BY MĚL VRÁTIT TITUL A JÍT SE RADĚJI ZAKOPAT 100 M POD ZEM!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

VELMI PŘÍJEMNÝ ČLOVĚK,ALE ZUBY MI NIKDY POŘÁDNĚ NESPRAVYL(PREJ BEJVAL LEPŠÍ)

P

Opravdu zubař jak má být tenhle chlap je fakt pohodář...na to co ho v živoťe potkalo ma ftipu tolik že ani nevíte co vám v tlamě dělá a při dalším vstupu na kontrolu už od dveří-"Tak co chlape co tě sem přivádí dávál sis na to tu slivovici?" heh

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti