MUDr. Vladimír Šulc

Chirurg Více

Mladá Boleslav 1 adresa

10 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická ambulance
Žižkova 490, Mladá Boleslav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Výborný a velmi sympatický lékař, vše nám vysvětlil, zákrok provedený luxusně, následná kontrola také v pořádku. Tohoto lékaře a jeho sestřičku vřele doporučujeme.

D
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance

Pan doktor je moc milý, než cokoliv udělá tak vás na to připraví, vše vysvětlí dopodrobna. Musím také pochválit jeho paní sestřičku, která je také velmi milá a příjemná. Se zákrokem jsem velmi spokojena a doporučuji.

R
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance Kýla trisla

Pan doktor je obrovská kapacita super diagnostika zlaté ruce můžu jen doporučit klinika dr. Pírka top zařízení super prostředí i služby


Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance odstranění výrustků na obličeji

Pan doktor Šulc je opravdu velice dobrý chirurg. Potřeboval jsem jen drobný zákrok, ale pan doktor byl i přesto velice milý, vstřícný a opravdu citlivý při zákroku. Nedám na tohoto doktora dopustit. Je to opravdový profesionál a i lidsky velice přívětivý člověk. Má opravdu zlaté ruce. Kéž by bylo takových lékařů více. Pana doktora Šulce si velice vážím.


N
Ověřený profil

Pan doktor mi operoval žlučník.K doktorum mám od dětství velmi negativní vztah po prodělané zprasené operaci.Léta jsem se operaci vyhýbala ale k doktoru Šulcovi jsem od prvního kontaktu cítila vnitřní důvěru.....po spoustě letech vůbec první lékař.....myslím že odvedl čistou a skvělou práci.....poděkování v mém případě nestačí...Nováčková Věra


S
Ověřený profil

Výborný lékař, výborný přístup k pacientovi a velmi hezké chování. Vše mi trpělivě vysvětlil.


J

Tak pro tohoto pana doktora mám jen ta nejlepší slova - rozumí, ví o co jde, vysvětlí a s pacientem jedná opravdu jako se zákazníkem a ne jako s obtížným hovadem. Už jeho kultivované chování je v dnešním zdravotnictví nevšední úkaz.


M

Doktor Šulc je opravdová kapacita


A

Pan doktor mě již dvakrát operoval / akutní zánět slepého střeva a žlučník/.
Vše proběhlo bez komplikací. Odborná péče ošetřujícího lékaře je na vysoké úrovni a také zdravotní personál na oddělení je ochotný, rychlý, pečlivý.Pan doktor Šulc mi vždy vše vysvětlil a při propouštění domů podal informace, jak postupovat doma, aby se zdraví plně navrátilo.Přeji jemu i celému oddělení,aby se všem dařilo.


S

GOOD!!!!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu