MUDr. Vladimír Šulc

Mladá Boleslav 1 adresa

Chirurgická ambulance
Žižkova 490, Mladá Boleslav

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Výborný a velmi sympatický lékař, vše nám vysvětlil, zákrok provedený luxusně, následná kontrola také v pořádku. Tohoto lékaře a jeho sestřičku vřele doporučujeme.

Umístění: Chirurgická ambulance

Pan doktor je moc milý, než cokoliv udělá tak vás na to připraví, vše vysvětlí dopodrobna. Musím také pochválit jeho paní sestřičku, která je také velmi milá a příjemná. Se zákrokem jsem velmi spokojena a doporučuji.

Umístění: Chirurgická ambulance Kýla trisla

Pan doktor je obrovská kapacita super diagnostika zlaté ruce můžu jen doporučit klinika dr. Pírka top zařízení super prostředí i služby

Umístění: Chirurgická ambulance odstranění výrustků na obličeji

Pan doktor Šulc je opravdu velice dobrý chirurg. Potřeboval jsem jen drobný zákrok, ale pan doktor byl i přesto velice milý, vstřícný a opravdu citlivý při zákroku. Nedám na tohoto doktora dopustit. Je to opravdový profesionál a i lidsky velice přívětivý člověk. Má opravdu zlaté ruce. Kéž by bylo takových lékařů více. Pana doktora Šulce si velice vážím.

Pan doktor mi operoval žlučník.K doktorum mám od dětství velmi negativní vztah po prodělané zprasené operaci.Léta jsem se operaci vyhýbala ale k doktoru Šulcovi jsem od prvního kontaktu cítila vnitřní důvěru.....po spoustě letech vůbec první lékař.....myslím že odvedl čistou a skvělou práci.....poděkování v mém případě nestačí...Nováčková Věra

Výborný lékař, výborný přístup k pacientovi a velmi hezké chování. Vše mi trpělivě vysvětlil.

Tak pro tohoto pana doktora mám jen ta nejlepší slova - rozumí, ví o co jde, vysvětlí a s pacientem jedná opravdu jako se zákazníkem a ne jako s obtížným hovadem. Už jeho kultivované chování je v dnešním zdravotnictví nevšední úkaz.

Doktor Šulc je opravdová kapacita

Pan doktor mě již dvakrát operoval / akutní zánět slepého střeva a žlučník/.
Vše proběhlo bez komplikací. Odborná péče ošetřujícího lékaře je na vysoké úrovni a také zdravotní personál na oddělení je ochotný, rychlý, pečlivý.Pan doktor Šulc mi vždy vše vysvětlil a při propouštění domů podal informace, jak postupovat doma, aby se zdraví plně navrátilo.Přeji jemu i celému oddělení,aby se všem dařilo.

GOOD!!!!!