Odborný lékař endokrinologie
Nemocniční 14, Ostrava

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Navštěvuji ordinaci MuDr. Nováčka déle než deset let, jsem naprosto spokojena s přístupem pana doktora, vše pečlivě vysvětlí, naordinuje, má zájem o pacienta, mohu doporučit.

Jsem s panem doktorem velice spokojená. Při každé kontrole vždy vše srozumitelně vysvětli a poradí. Je ochotný a o pacienta má zájem, což se v dnešní době se jen, tak nevidí. VELMI doporučuji.

Chodím k panu doktorovi více než deset let.Za celou dobu nic nezanedbal, z výsledku krve se dá přesně stanovit dávka léků, když se slušně zeptám, slušně odpoví, nemáí zbytečné řeči kolem a pokud žiju a dýchám, tak mou léčbu stanovil správně a já ji přesně dodržuji a nic si neupravuji.Váhu mám dvacet let stejnou 75 kilo.pokud někdo chodí do ordinace se sto kily a tvrdí, že vše správně dodržuje i léky i životosprávu, tak lže.V koncentrácích nebyli tlustí lidé, protože nejedli.Sestřička je skvělá, neznám lepší a to, že tyká, mi nevadí.Někdo mi bude vykat a nebude mi zase vyhovovat.Takže pan doktor je odměřený, má tvrdší přístup k pacientům, ale nejsme v psychiatrické nebo psychologické poradně, tam by to asi nebylo namístě.Pokud na mě však bu řvát a bude na mě drzý, tak odejdu k jinému lékaři, zatím nemám tu potřebu.

Navštěvuji pana doktora již několik let a nikdy jsem neměla špatnou zkušenost, je vždy velmi galantní, příjemný, sestřička je super "baba"...neměnila bych

Nemám příliš pozitivní zkušenosti. Ale sestřička je moc milá.

Dobrý den,navštívila jsem ordinaci pana doktora a byla jsem velice spokojená jak s jednáním sestřičky,tak s citlivým přístupem lékaře-bez čekání,pečlivé vyšetření,lidský přístup,děkuji a všem doporučuji.

Dobrý den, mám stejně špatné zkušenosti s chováním pana doktora. Chtěla bych se zeptat zda nevíte někdo o dobrém endokrinologovi?děkuji

Tak já jsem u doktora Nováčka byla několik let a po několika výstupech jsem se rozhodla přejít k jinému lékaři. Ze začátku mi sice pomohl, ale asi po roce léčby jsem z něj začala mít normální strach :-). Jak už tady mnohokrát zaznělo, stále zamračený, nabručený, ve špatné náladě a poslední kapkou pro mě bylo, když v ordinaci předemnou po telefonu sprostě vynadal nějaké pacientce a třískl jí telefonem. V tu chvíli jsem se bála zeptat se ho na cokoliv, na otázku jestli něco potřebuji jsem řekla NE. A pak mě začal obvińovat z toho, že beru nesprávně léky, když jsem se hájila, že to není pravda, že léky užívám tak, jak mi naposledy řekl, tak mi vynadal a řekl, že to nemá cenu a že si vymýšlím. No, měla jsem toho opravdu dost. Šla jsem k sestře, tam jsem si postěžovala a ona mi řekla, že nejsem první, že on něco pacientkám řekne, ale zapomene si to zapsat do počítače, takže při příští návštěvě vůbec neví, co říkal minule. Tak přece nejsem cvok, abych si sama dávkovala a upravovala léky, myslím, že když někdo skončí na endokrinologii, tak už je to vážná věc a pacienti jsou poctiví k braní léků, většinou na hormonální bázi. No, velmi nerada ze sebe nechávám dělat blbce, takže to pro mě byla poslední kapka a našla jsem si nového lékaře. Sestřička mi dokonce důvěrně sdělila, že se kvůli něho léčila u psychiatra, kam ji dohnal on svým přístupema v té době ještě brala antidepresiva!!! A že zvažovala odchod, ale nakonec zůstala. No, to už asi svědčí samo o sobě. Jinak sestra byla fajn, na tykání jsem si časem zvykla, i když to bylo velmi nezvyklé a nestandartní. Ona tykala všem a jí nikdo :-)))

Ž

Tento doktor,je na ho... chodila jsem k němu a nic nevyřešil,jen tahal z nás peníze k vůli nějakému přístroji kterej stál majlant,ale ani jednou mě sním nevyšetřil,tak nechápu na co ho kupoval,je arogantní,nepříjemný,a pokud si pamatuji na sestru ta byla fajn,a je fakt že každému tykala,no nevadí teď mám skvělého doktora P.Gorgola a jsem velmi spokojená,moc za něj děkuji pani doktorce v rehabilitačním centru v Porubě,bohužel už nevím jak se jmenovala,nebýt jí tak už tu nejspíš nejsem.

I já se přidávám k názoru že je tento lékař velmi slabý. Když mně k němu můj gynekolog poslal s tím, že nemenstruuji a to je mi 35 let a z gynekologického hlediska bylo vše v pořádku, tak mně pak doktor odbyl s tím že jsem naprosto zdravá, protože mám krevní testy v pořádku, nicméně mi za celou dobu co se s tím léčím udělal sono pouze jednou, při nástupu k němu. Když si opět můj gynekolog vyžádal další vyšetření včetně sona, tak už pan Nováček neváhal a křičel, co si to dovoluji po něm vůbec chtít, a gynekologa neváhal poslat do zadních částí těla. Proto hledám jiného lékaře, poněvadž mne v místě štítné žlázy dost bolí (rve), hodně mi nepříjemně vysychá v krku a cítím se pod psa, ale je problém sehnat nového endokrinologa. Je to jen můj názor.