Vladimír Moucha, chirurg Hořovice

chirurgická a mammologická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: chirurgická a mammologická ordinace Kožní útvar na prsu

Dnes jsem byla na menším zákroku u pana doktora Mouchy a ráda bych vyjádřila svůj dík, trochu jsem se bála, ale zbytecne????, jak milá a usměvavá sestřička, tak pan doktor jsou bezvadni????, ani jsem pomalu nevnímala, že je zákrok za mnou..., pan doktor je profík a člověk na správném místě. Věřím, že výsledky budou v pořádku a prozatím díky moc????‍♀️. L. Štefany.

Umístění: chirurgická a mammologická ordinace vyšetření prsu

Pan doktor je veliký profesionál, má zlaté ruce a věnuje se maximálně pacientovi a i sestřička dělá svou práci skvěle.Děkuji, že existují takový lékaři.Moc vám za vše děkuji.M.Růžičková

Nejlepší lékař kterého znám. Milý, vstřícný a hlavně moc šikovný. Velmi pomohl moji vnucce kterou operoval.

Pan doktor Moucha je naprosto skvělý, stále má dobrou náladu a je plný energie. Je jediný lékař
kterému stoprocentně věřím při jakémkoliv zákroku Lenka.

Pan doktor je naprosto profesionální, milý, má smysl pro humor a je nesmírně lidský. Působí velice sympaticky, přistupuje k pacientům individuálně, vše vyšetří důkladně,...prostě je radost k němu chodit. Také chválím jeho pravou ruku v ordinaci- sestřičku Pavlu Lukšíkovou, která je úžasná, ochotná, hodná a vstřícná.

Skvělý lékař, pohodář, u něj zapomenete, že se bojíte doktorů.U pana doktora nemáte pocit, že zdržujete nebo obtěžujete je vždy příjemný, milý, pozorný. Jiřina

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda nemá někdo z Vás telefonní číslo na pana Mudr.Vladimíra Mouchu do Berouna.Moc děkuji

Skvělý doktor.

Pan doktor Moucha je naše zlatíčko který nedokáže odříci pomoc i v noci. Je velice ochotný a má moc dobrý přístup k pacientům . Od takového lékaře by si mohli brát vzor všichni lékaři na Hořovickou i v Berouně. A jsem moc rád že ho máme tady všichni v našem regionů .Jaroslava

Musím říct, že na preventivní prohlídku u MUDr. Mouchy - mamologie se vždycky nesmírně těším.
Je to ten nejpříjemnější a pohodovější doktor s jakým jsem se setkala. Je radost se od něho nechat vyšetřit a poslechnout si jeho osobitý humor. Znám i některé jeho onkologické pacientky a pacientky "jen" s křečovými žilami. Všichni jsou s jeho profesionálním přístupem a hlavně lidským přístupem nadšeni.
Přála bych si více takových odborníků. Jen houšť a větší kapky. Díky doktore.