Adresa

Lábkova 16, Plzeň
ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

P
Ověřeny pacient

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy se snaží vyjít vstříc a jeho odbornost je neodiskutovatelná. V současnosti bydlím v Žatci, ale nemám problém se při potížích objednat na vyšetření k němu.


V
Ověřeny pacient

Perfektní lékař. Vyšetření dělá poctivě, nikdy nemám pocit, že otravuju, jako u jiných lékařů. Vše mi hezky vysvětlí. Ani s objednáním nemám problém a snaží se mi vyjít vstříc. Mohu jen doporučit.


J
Ověřeny pacient

Pana doktora znám již více než 15 let a za celou dobu jsem s ním nad míru spokojen. Chodíme k němu celá rodina včetně našeho 4 letého syna a nemám nic, co bych mohl vytknout, každý kdo zažil čištění zánětu zvukovovodů atd. jinde a pak u pana doktora pochopí. Je velice ochotný, vstřícný a s dětmi také nemá problém .
Všem vřele doporučuji !


Ověřeny pacient

Vždy poctivý, pečlivý a důsledný lékař s přátelským přístupem, který dokáže dobře poradit a má opravdu dobrou medikaci. Dokáže hledat souvislosti v původu onemocnění a na ty pak nasadit účinné léky, které opakovanému onemocnění dokážou předejít. Mohu vřele doporučit! :)


Velmi milý, šikovný a ochotný. Pana doktora jsem navštívila v době své dovolené a jsem s ošetřením velmi spokojená.Jsem chronicky nemocná a tak mám možnost srovnání. V případě potřeby nebudu váhat za panem doktorem znovu dojet.
Milena Praha


K panu doktorovi docházím již léta vzhledem k dlouhodobým problémům s horními cestami dýchacími a jsem velice spokojená. Je nadmíru pečlivý a velice vlídný.
Mohu vřele doporučit!


Veliká spokojenost s panem doktorem, vzal mě bez objednání a to skoro po ordinačních hodinách, velice jemný přístup a milé jednání. Mohu doporučit !!!!


s panem doktorem,nemám dobré zkušenosti.Má tříletá dcera měla akutní zánět středního ucha,letěla jsem s ní k panu doktorovi,ale nestihla jsem to včas a přišla jsem 2 minuty po ordinační době(která záhadně končila dřív,než je to napsáno na dveřích),vykoukla sestra...a když jsem jí nešťastně řekla,že dcera má teplotu a bolí jí ucho.tak mě odkázala na pohotovost,protože pan doktor se už převlékal....a nastupoval na dovolenou.K panu doktorovi už nikdy víc!


J

pan Mudr Miňovský je velice schopný lékař svou ordinaci má vybavenou přístroji že mě to až potěšilo jeho jednání je příjemné i vystupování je odpovídající prokázal i odborné vlastnosti patřící k jeho povolání


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti