ORL ambulance
Lábkova 16, Plzeň

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ambulance Jiný

Objednání na minitu přesně, vlídný přístup, vyčerpávající vysvětlení problému a účinná pomoc. Pan doktor splňuje mou představu o přístupu lékaře k pacientovi, děkuji.

Umístění: ORL ambulance Jiný

Pan doktor se sestrou jsou moc milí a vstřícní lidé. Po dlouhé době jsem byla v ordinaci, ve které je můj ,,malý" problém brán zcela seriózně a necítím se jako bych zde někoho otravovala. Objednávací doba je sice trochu delší a v čekárně se posadíte na hodinu i přesto, že jste objednaní, ale stojí to za to. Na ORL bych jinam nešla :)

Umístění: ORL ambulance Jiný

K MUDr Miňovskému chodím bezmála třicet let, což hovoří, myslím, za vše. Pan doktor je, ve svém oboru, "klasa"! Krom letité praxe a zkušeností, je velice trpělivý, empatický, profesionální, laskavý, prostě lidský. Hovoří vždy srozumitelně a jím navržená léčba pokaždé zabere.
Jen jedinkrát jsem musela jinam...to asi abych si uvědomila, že trpělivost, jemnost a snahu v co nejkratší době ulevit od problému, se kterým pacient přichází, by se od něj mohli někteří učit.
I když jsem žila v zahraničí, tak pokud to bylo jen trochu možné, jela jsem se vždy raději nechat ošetřit k MUDr Miňovskému.

Umístění: ORL ambulance Jiný

Pan doktor je naprosto v pohode, jezdime k nemu se 4letym synem a vse vzdy v poradku, a sestricky u pana doktora vzdy naprosto uzasne!!! ALE dnes 30.03.2022 byla u pana doktora nejaka jina sestra (pan doktor zase naprosto v pohode), ale nova sestra nas zprazila hned pri prichodu do cekarny, ze jsme dnes rano zavolali a pan doktor zvedl telefon a rekl, abychom dnes prisli (ja si nerekla o termin hned na ten den, pan doktor mi nabidl, ze ten den nekdo vypadl, tak jestli nechceme hned prijit, rekla jsem ano) a sestra mi hned vynadala, ze maji narvano, ze nestihaji a my jsme prisli… sestra odesla s kartickou pojistovny do ordinace, a kdyz se vratila, tak mi jeste rekla, ze to v ordinaci bude rychle a ne zadne zdrzovani! No naprosto neprofesionalni chovani! Muj syn nastesti k panu doktorovi jezdi rad, takze ten byl v pohode, ale umim si predstavit nejake ditko, ktere se na usni boji a tam jeste zacne stekat nejaka nervozni sestra, no opravdu des! Jestli u pana doktora bude tato sestra i priste, tak bohuzel, ale menim ORL, protoze tohle si libit fakt nenecham!

MUDr. Vladimír Miňovský

Dobrý den
Omlouvám se za chování sestry, je to samozřejmě neprofesionální, se sestrou promluvím aby se to už neopakovalo.

Umístění: ORL ambulance Jiný

Nejlepší doktor co si můžete přát. K panu doktorovi se vždy těšíme. Je jedinej,který Vás vezme i přes to,že je teď slyšet všude záležitost covid-19.Jinde jenom čekají! Moc děkuji panu doktorovi.Sestřicky také super

Umístění: ORL ambulance Jiný

Podrobné vyšetření, srozumitelné a slušné jednání, což není dnes samozřejmé. Totéž u sestřičky. Děkuji.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy se snaží vyjít vstříc a jeho odbornost je neodiskutovatelná. V současnosti bydlím v Žatci, ale nemám problém se při potížích objednat na vyšetření k němu.

Perfektní lékař. Vyšetření dělá poctivě, nikdy nemám pocit, že otravuju, jako u jiných lékařů. Vše mi hezky vysvětlí. Ani s objednáním nemám problém a snaží se mi vyjít vstříc. Mohu jen doporučit.

Pana doktora znám již více než 15 let a za celou dobu jsem s ním nad míru spokojen. Chodíme k němu celá rodina včetně našeho 4 letého syna a nemám nic, co bych mohl vytknout, každý kdo zažil čištění zánětu zvukovovodů atd. jinde a pak u pana doktora pochopí. Je velice ochotný, vstřícný a s dětmi také nemá problém .
Všem vřele doporučuji !

Vždy poctivý, pečlivý a důsledný lékař s přátelským přístupem, který dokáže dobře poradit a má opravdu dobrou medikaci. Dokáže hledat souvislosti v původu onemocnění a na ty pak nasadit účinné léky, které opakovanému onemocnění dokážou předejít. Mohu vřele doporučit! :)