MUDr.

Vladimír Miňovský

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• Perfektní lékař. Vyšetření dělá poctivě, nikdy nemám pocit, že otravuju, jako u jiných lékařů. Vše mi hezky vysvětlí. Ani s objednáním nemám problém a snaží se mi vyjít vstříc. Mohu jen doporučit.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Pana doktora znám již více než 15 let a za celou dobu jsem s ním nad míru spokojen. Chodíme k němu celá rodina včetně našeho 4 letého syna a nemám nic, co bych mohl vytknout, každý kdo zažil čištění zánětu zvukovovodů atd. jinde a pak u pana doktora pochopí. Je velice ochotný, vstřícný a s dětmi také nemá problém .
      Všem vřele doporučuji !

• Vždy poctivý, pečlivý a důsledný lékař s přátelským přístupem, který dokáže dobře poradit a má opravdu dobrou medikaci. Dokáže hledat souvislosti v původu onemocnění a na ty pak nasadit účinné léky, které opakovanému onemocnění dokážou předejít. Mohu vřele doporučit! :)

• Velmi milý, šikovný a ochotný. Pana doktora jsem navštívila v době své dovolené a jsem s ošetřením velmi spokojená.Jsem chronicky nemocná a tak mám možnost srovnání. V případě potřeby nebudu váhat za panem doktorem znovu dojet.
      Milena Praha

• K panu doktorovi docházím již léta vzhledem k dlouhodobým problémům s horními cestami dýchacími a jsem velice spokojená. Je nadmíru pečlivý a velice vlídný.
      Mohu vřele doporučit!

• Veliká spokojenost s panem doktorem, vzal mě bez objednání a to skoro po ordinačních hodinách, velice jemný přístup a milé jednání. Mohu doporučit !!!!

• s panem doktorem,nemám dobré zkušenosti.Má tříletá dcera měla akutní zánět středního ucha,letěla jsem s ní k panu doktorovi,ale nestihla jsem to včas a přišla jsem 2 minuty po ordinační době(která záhadně končila dřív,než je to napsáno na dveřích),vykoukla sestra...a když jsem jí nešťastně řekla,že dcera má teplotu a bolí jí ucho.tak mě odkázala na pohotovost,protože pan doktor se už převlékal....a nastupoval na dovolenou.K panu doktorovi už nikdy víc!

• pan Mudr Miňovský je velice schopný lékař svou ordinaci má vybavenou přístroji že mě to až potěšilo jeho jednání je příjemné i vystupování je odpovídající prokázal i odborné vlastnosti patřící k jeho povolání