Odborný lékař ortoped
Metyšova 465, Jilemnice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortoped

Tak první věc, která se ještě netýká lékaře je, že se chodí POUZE bez objednání, takže v pátek odpoledne jsem čekal přes 2 hodiny. To by mi ale nevadilo.. dá se to čekat a čas jsem si na to udělal. Ale teď k samotnému problému.. Několik měsíců řeším lehčí problémy se spodními zády, kvůli kterým jsem změnil přístup k tréninku a místo činek a svalů začal řešit i kompenzační a fyzio cviky.. prošel si rehabilitacemi, maséry, fyzioterapeuty, neurologií (bez nálezu).. No, pořád se ale problémy nedařilo vymýtit, tak jsem si chtěl nechat hodit záchranné lano od odborníka .. tento "pan doktor" mi však hodil spíše cihlu. Již od prvního kontaktu jsem věděl, že něco není v pořádku .. doktor si mě prohlížel a s arogantním výrazem se ptal co že mi vlastně je, což jsem mu popsal, řekl mu kde jsem všude byl atd .. dostal mě otázkou .. A PROČ VÁS TO BOLÍ .. na to jsem neměl co říct .. pak jsem měl jít do půl těla .. jak viděl nějaké svaly navíc, tak okamžitě zaútočil, jestli JAKO TOHLE JE Z POSILOVNY a pak se me ptal co delam .. posilovnu jsem nepriznal a rekl jsem ze cvicim s vlastni vahou (coz je vlastne posledni mesice z velke casti pravda)... odpověď byla : TAK SE NEDIVTE ŽE MÁTE PROBLÉMY .. ano, tohle chce 25ti letý aktivní sportovec slyšet .. pak mě teda poslal na RTG, oznamil že mam nejspíš zmenšený průsvit páteřního kanálku a sníženou plotenku mezi L5-S1, napsal IBALGIN a DIMEXOL (na uvolneni svalu), dle jeho slov ZÁKAZ VŠEHO (mám sedavou práci jinak by mi dal neschopenku) a završil to bolavou injekcí .. která mi VŮBEC nepomohla, zhoršilo to můj stav a nemohl jsem si na to místo dva dny lehnout .. týden uběhl, chodil jsem jen do práce a domů, polykal nenáviděný prášky a čekal .. a víte co se stalo .. VŮBEC NIC. Klidový režim mi absolutně nic nedal, naopak když jsem po pár dnech začal více chodit, místo výtahu běhal schody a začal chodit na konzultace s klienty, tak se mi ulevilo a stav se zlepšil .. dnes je týden po první návštěvě a měl bych jít na kontrolu, což by byl ale naprosto ztracený čas a ode dneška začnu opět lehce cvičit s vlastní vahou (kliky, shyby, cviky na střed těla) a protahovat se a po víkendu jdu na doporučení k doktorovi s lidským empatickým přístupem. Ještě chci absolvovat magnetickou rezonanci a uvidíme. KAŽDOPÁDNĚ k "p.doktoru" Matouškovi už nikdy ani za nic, absolutně vás psychicky vydeptá, aniž by věděl co děláte a jak cvičíte, tak z vás udělá idioty a nasadí naprosto nefungující a univerzální léčbu (analgetika, léky na uvolnění svalů) a zakáže JAKÝKOLIV pohyb, což je ale dávno přežitá věc a dávno se ví, že pokud nejsou bolesti akutní, ale spíš lehčí, tak SPRÁVNÝM pohybem zádům pomůžeme a můžeme se vyhnout dalším komplikacím a zákrokům. VYHNOUT SE OBLOUKEM.

Lékař na svém místě. I přes vyšší věk na mě pan doktor působí dojmem, že ho jeho práce stále baví a naplňuje. K pacientům je ochotný, snaží se jim co nejvíce vyhovět. Vleklé problémy s kolenem byly vyřešeny za půl roku, kdy mě ochotně "vecpal" do operačního plánu tak, aby to nenarušilo moje studium, ale zároveň i tak, aby nenarušil chod oddělení. I když k panu Matouškovi už chodit nemusím, mohu ho jedině doporučit.

pan doktor je šikula:)