Praktický lékař
Brněnská 157, Tišnov

Umístění: Praktický lékař

Jsem velmi spokojená s přístupem p. Mudr. Kubánka i jeho sestry p. Dvořákové. Na předním místě jim je zdraví pacienta a tak to má být! Oba odvádí skvělou práci a je vidět, že i přes vysoké nároky, které tato práce obnáší, vše zvládají velmi dobře a naplňují tak smysl jejich poslání ! Kdyby to u všech lékařů fungovalo se stejnou trpělivostí a pochopením, chodili by všichni pacienti na vyšetřeni rádi a odcházeli s úsměvem na tváři stejně jako já. Děkuji.

Umístění: Praktický lékař Od mých 18 roků vše .......

Pan doktor Vladimír Kubánek je lékař, kterému záleží na všech lidech , aniž by se díval na to, jak je kdo bohatý, nebo chudý.....Pan Doktor je jeden z mála, který dokáže srdečně promluvit s každým pacientem a soucítí s ním ! Moc si ho vážím a věřím, že s náma ještě dlouho vyhrží.......Moc děkuji !

Neodborný lékař,špatné chování ke starým pacientům o zdravotní sestře nemluvně.
K lékaři Kubánkovi předepsat pouze recept,se zdravotními problémy raději rovnou do nemocnice nejlépe si ještě stihnout zavolat taxi na vlastní náklady!!!Staří a nemohoucí lidé jsou pro něho přítěž!!!Pan doktor totiž zapomněl na lékařskou etiku a chování k pacientům!!!
S ordinace aby se ozýval křik na pacienty kteří mají nárok na odborná vyšetření a sanitku se mi zdá naprosto nepřípustné!!!

Z mého pohledu a srovnání s ostatnímy lekaři jsem s panem doktorem Kubánkem spokojen jak co se týče odborné praxe tak přístupu k pacientům.

P.Mudr.Kubánek by měl vrátit diplom.Vše léčí sám než aby pacienta odeslal na odborné vyšetření.Možná by mu potom tolik neumíraly pacienti.A pane doktore když za Vámi příjde pacient a poprosí slušně o žádanku na vyšetření měl by jste mu vyhovět,přeci jenom máte všeobecné lékařství a s kolenem nebo s cévami si sám neporadíte.

Nevím já mám s panem doktorem velice dobré zkušenosti...zdravotní sestra taky velice příjemná ...A jestli že doma někdo trpí v bolestech, tak je od toho nemocnice a ne obvodní lékař ..který může být sebe lepší, ale bez různých přístrojů to nepozná ...co je za problém ..

Takže si zde nepleťte nemocnici s ordinací to je velký rozdíl !

Já jsem s panem doktorem spokojena, vždy trpělivě vyslechne mé problémy, vyšetří a případně zašle na odborné vyšetření. Zatím jsem neměla žádné problémy s nějakým nezájmem z jeho strany.

Velmi příjemný a ochotný doktor,snaží se vyjít vždy vstříc,ale šel bych k němu jenom při nepatrných zdrav. potížích,nebo pro doporučení k odbornému vyšetření.Zápal plic pozná až po více jak týdeních potížích,které se nelepší.Díky němu mám opakované potíže s průduškama.

Pan doktor je z mého pohledu určitě profesionál a za 8 let jeho návštěv jsem nikdy neodcházel nespokojený s jeho péčí. V případě mého zdravotního problému moji situaci nikdy nepodcenil.
PS: a na sestřičku nemůže říci už vůbec nikdo nic špatného. Je zlatá :-) Kdo tam chodí, tak se mnou určitě souhlasí.
Michal B.

Pana doktora opravdu nedoporučuji, čekala jsem seriózní jednání, ale hodně mě zklamal. Neumí se vůbec chovat. Vše je podle něho normální, neudělal mi žádné vyšetření a ještě se tvářil, jak bych ho otravovala.