MUDr. Vladimír Kolař

Zubař Více

Lipník nad Bečvou 1 adresa

Praktický lékař stomatolog s laborat.
Zahradní 1324, Lipník nad Bečvou

Dr. Kolář je skutečný profesionál po všech stránkách. V ordinaci sice poslouchá na můj vkus drsnější hudbu, ale je velice příjemný, pečlivý, nikam nespěchá, přitom má dokonale zvládnutý management s časem, takže se mi nikdy nestalo, že bych v čekárně musel čekat delší dobu. To je asi zásluhou sestry. Zákroky bezbolestné a dobře provedené. Po zkušenostech s jinými zubaři si toho velmi cením. Spokojená je i má žena, která mě vlastně k panu doktorovi přivedla. Ženu a zubaře už asi nevyměním.

Jsem vděčná pacientka pana doktora již řadu let.Neměnila bych a velmi vřele doporučuji!Hlavně v případě kdy vás neustále sužují problémy se zubama a péče u jiných zubních lékařů nikam nevede.Několik mých známých také navštěvují pana doktora Koláře a dodnes mi děkují.Na závěr chci podotknout,že nám nevadí jezdit z jiného kraje.K zubní lékařce bych už nešla.

Jezdím za panem doktorem již pár let.Možná působí na pacienty přísně ale jeho profesionální přístup a lékařská odbornost je na vysoké úrovni.Neměnila bych!
Vděčná pacientka

Vstřícnost, profesionalita, příjemné prostředí a technika na úrovni.

Již delší dobu mě zlobila dvojka nahoře. Jsem zubní laborantka v důchodu, takže jsem si uvědomovala, že ji bude třeba vytrhnout. Moc jsem se toho bála. Zaprvé - že to bude bolet, za druhé - jak dlouho to bude trvat a za třetí - jak to dopadne, jak to bude vypadat - dvojka vpředu nahoře... Po delším váhání jsem nakonec navštívila pana Mudr. Vladimíra Koláře. A řeknu vám, ani jsem to neucítila - a zub byl venku. No a malá provizorní protézka to vyřešila i po stránce estetické. Takže vám mohu doporučit: Máte-li problémy se zuby, nebojte se navštívit pana Mudr. Vladimíra Koláře v Lipníku nad Bečvou. Vřele doporučuji.

Miroslava Gerliková
Dvořákova 65
Přerov

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti.Přešla jsem k měnu od jiného zubaře.Původní doktor nebyl snad ani zubař.Pouze látal zuby plombami,ale jak vypadají po estetické stránce ho vůbec nezajímalo.Když jsem přešla k Dr. Kolářovi,přístup byl úplně jiný. Poradil jaké zubní kartáčky,pasty,nitě požívat.Jak masírovat dásna a pod.. od té doby mám polovinu kazů a problémů se zuby.Je to skvělý odborník s profesionálním přístupem,který se snaží zuby chránit a ošetřovat a zbytečně je nenahrazovat protézou. Pro ty,co chtějí mít zuby ve 100% pořádku doporučuji pana doktora.

S panem Kolarem mam dlouholete zkusenosti a presto, ze je to obcas morous, tak po strance profesionalni si nelze nac stezovat. Vsechny zakroky byly vzdy provedeny naprosto bezchybne a nemel jsem nasledne zadne problemy. Vzdy mi taky byly podany podrobne informace o zakroku, ktery jsem absolvoval. A ze kvalitni zakrok obcas boli? To je potreba vydrzet! Injekce s sebou nesou ruzna rizika, o kterych mi laici nemusime mit nekdy ani poneti. Proc do sebe nechat pumpovat dalsi chemii, ktera nam muze uskodit, kdyz to neni nezbytne nutne?

mé zkušenosti jsou jen kladné, skvělý přístup a profesionalita. mohu jen doporučit

Musím říct, že pan doktor Kolář je velmi dobrý zubní lékař. Přešla jsem k němu před pár lety a jsem spokojená. Vůbec mi nepřijde, že by to byl nějaký hrubián, který se směje pacientům, když se bojí nebo je něco bolí, jak se tu píše. Když si řeknete o injekci, tak vám ji dá a hotovo. Ale nechat si dát injekci kvůli obyčejnému kazu je tedy upřímně vážně docela zbytečné. Při hlubších kazech a jiných vážnějších zákrocích bez dalšího sám injekci dává. Je to velmi schopný lékař, plomba od něj mi nikdy nevypadla, je ochotný s pacientem debatovat o postupu zákroku a vyšetření, je otevřený všem dotazům. Má velmi dobře technicky vybavenou ordinaci a sestřička je moc milá.

Po přečtení příspěvku "tomiv" musím silně oponovat:
Pan dr. Kolář je první zubař v mém životě/ je mi již bohužel 51 let/ a poznal jsem jich více, ke kterému se nebojím chodit. Především perfektní odborník. Do-kázal ve mně vzbudit maximální důvěru tím, že každý zákrok přesně předem popsal a posléze tak provedl. To, co provedl s mým hodně prořídlým chrupem, si zaslouží absolutorium. Nebyl jsem schopen pokousat ani rajče či papriku, teď mohu klidně
louskat ořechy. Oceňuji "náhradní dočasné krytí opracovaných zubů, které mi umožnilo normálně jíst a pít, než byla zhotovena finální náhrada.
Pana doktora mohu s klidným svědomím doporučit komukoliv.
Já za ním budu klidně i nadále dojíždět z jiného kraje.
Stojí to za to.