Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husovo náměstí 175, Beroun
Ordinace PL gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

S panem Fuchsem jsem velmi spokojená,vždy mi pomohl a dobře poradil.Jeho přístup k pacientkám je velmi vstřícný a vyšetření od něj nebolestivé.Vřele doporučuji

Pan doktor je senzační, díky němu jsem nikdy z návštěvy gynekologie neměla hrůzu. Sestřička je taky moc milá a vstřícná.

Já i dcera k němu chodíme,jelikož vždy dokáže pomoci,poradit a povzbudit.On i sestra jsou velice příjemní.

Pana doktora Fuchse znám již přes 28 let a mohu jenom doporučit.Vždy jsem měla strach z vyšetření,ale díky jemu skvělému přístupu jsem v pohodě.To,že udělá vyšetření,jen co je potřeba,tak s tím nesouhlasím.Nedávno jsem měla pocit,že není něco v pořádku,tak jsem se k němu objednala,udělal mi ultrazvuk a ujistil,že je vše v pořádku.Takže dámy,doporučuji!!!

Já s panem doktorem žádnou špatnou zkušenost nemám. Se sestrou jsou vždy oba milí a jejich styl mi humoru pomáhá odbourat stud při vyšetření. Absolvovala jsem u něj i své těhotenství, a když to v prvním trimestru vypadalo všelijak, moc mě povzbuzovala uklidňoval. I při samotných vyšetřeních je citlivý a podle mě jemnější než můj předešlý gynekolog. Uznávám ale, že je problém s dodržováním termínů objednání, které se už během dopoledne protahujou i o hodinu... Hodnocení jiných, že se k panu doktorovi nelze dovolat nechápu, protože vždy, když jsem byla v ordinaci a zazvonil telefon (i několikrát během vyšetření), vždy ho hned zvedli.

N
Ověřeny pacient

Tohoto gynekologa mám hrozně ráda. Měl jsem špatnou zkušenost s předešlým doktorem, tak jsem přešla k Mudr. Fuchsovi a jsem naprosto spokojená. Vždycky mi dokázal poradit, vychází mi neuvěřitelně vstříc, když mám nějaký problém.

I

Chodím k tomuto lékaři již spoustu let a jsem velmi spokojená. Vřele doporučuji, každopádně chybovat je lidské.

A

Chodím k panu doktorovi už 10 let a v podstatě z jakési setrvačnosti. Posledních pár let nejsem moc spokojená. Neustále mi nutí nějakou hormonální antikoncepci a když ji nechci, tak se tváří nepříjemně (asi ze mě nebude mít provize) A i v těhotenství jsem byla zklamaná. Bral mě jako další z mnoha, na mé otázky se tvářil tak, že jsem měla pocit, že jsem úplně blbá a ptám se na hlouposti. Neudělá nic navíc, jen pouze vyšetření, která jsou ze zákona. Nad mými otoky mávl rukou, že co bych chtěla v pokročilém stádiu těhotenství - no a nakonec z toho byla preeklampsie a okamžitý císařský řez. Takže rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

NEprofesionální gynekolog, který nerozpoznal těhotenství. Píchnul mi provokačku a pak až když jsem tam šla znovu, tak nakonec zjistil, že jsem těhotná. Při další kontrole si se sestrou něco špitali když jsem se převlíkala za plentou, tím ve mně vzbudil nejistotu, se kterou jsem tam šla na další kontrolu a to mi zjistil zamlklé těhotenství.Do nemocnice mě poslal až za týden, tak jsem si to nakonec zařídila sama hned na druhý den a okamžitě změnila gynekologa a s tím jsem naprosto spokojená, při druhém těhotenství jsem chodila k němu a nyní mám 14ti měsíční dcerku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti