Rolnická 24, Opava
Odborný lékař kožní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Opavská 90, Vítkov
Odborný lékař kožní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pana doktora Dratvu mohu opravdu doporučit, pokud hledáte výborného kožního lékaře a také charismatického člověka se smyslem pro humor, s velmi lidským a upřímným přístupem k pacientovi. Vždy k němu ráda chodím, poněvadž vždy pomůže a ještě zvedne náladu, což se běžně u lékařů nestává. Ordinační hodiny jsou super, vzhledem k tomu, že chodíme do práce a je pro nás složitější přijít dopoledne. Pan doktor Dratva je opravdu doktor s velkým D, mám zkušenosti i s jinými lékaři v Opavě, nevyjímaje Slezskou nemocnici a je to proti MUDr. Dratvovi opravdu slabá konkurence.

Š

Dceru léčil 3 roky, že má šupinky ve vlasech a předepisoval drahé šampony ,které prý sám používá. Pak jsem šla na kožní do nemocnice kde dceři řekly ,že má LUPENKU. Hlavně ,že už někdo dceru začal léčit.....

Dávám 5 hvězdiček tomuto panu doktorovi nejen za odbornost, ale především za lehkost a styl, jakým jedná s pacientem. Pan doktor je vtipný, nad věcí, absolutně přirozený a lidský. Do jeho ordinace se vždy těším - napíše mi léky, které zaberou a navíc se s ním pokaždé dost zasměju. Prostě mě baví. Doporučuju všem.

O

To je prosím vynikající pan doktor!! Vždy i s tím nejpitomnějším problémem člověk odchází s recepty na léky, které pomáhají a lepší náladou poněvadž pan doktor se chová slušně. Rád se k němu vracím pokud mám nějaké problémy.

Dokázal vyřešit každý kožní problém, který se v naší rodině vyskytl. Je SUPER!!!

Umí

Skvělý pan doktor!
Takových doktorů by mělo být víc a víc.Zajímá se o pacijenta a je s ním sranda.Jiní by se od něj mohli učit jak se má doktor chovat.Toho by měli platit zlatem.
Všem doporučuju!!!!!!!!!!!!!

Co dodat, všechno co si o něm tady čtu je jen a jen pravda. Perfektní lékař, perfektní člověk. Víc takových....

Takových odborníku houšť. Povznese se nad všemi problémy, nahodí nějaký černý humor, ale v konečném důsledu pomůže od nepříjemných kožních problémů. Vřele doporučuji !!
Jo a ještě má super ordinační hodiny, večer, ideální pro lidi, co nemůžou být dopoledne mimo práci.

DOPORUČUJI !!

to je fakt super doktor takovyho jsem jeste nevidela