Odborný lékař kožní
Rolnická 24, Opava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Odborný lékař kožní
Opavská 90, Vítkov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pana doktora Dratvu mohu opravdu doporučit, pokud hledáte výborného kožního lékaře a také charismatického člověka se smyslem pro humor, s velmi lidským a upřímným přístupem k pacientovi. Vždy k němu ráda chodím, poněvadž vždy pomůže a ještě zvedne náladu, což se běžně u lékařů nestává. Ordinační hodiny jsou super, vzhledem k tomu, že chodíme do práce a je pro nás složitější přijít dopoledne. Pan doktor Dratva je opravdu doktor s velkým D, mám zkušenosti i s jinými lékaři v Opavě, nevyjímaje Slezskou nemocnici a je to proti MUDr. Dratvovi opravdu slabá konkurence.

Dceru léčil 3 roky, že má šupinky ve vlasech a předepisoval drahé šampony ,které prý sám používá. Pak jsem šla na kožní do nemocnice kde dceři řekly ,že má LUPENKU. Hlavně ,že už někdo dceru začal léčit.....

Dávám 5 hvězdiček tomuto panu doktorovi nejen za odbornost, ale především za lehkost a styl, jakým jedná s pacientem. Pan doktor je vtipný, nad věcí, absolutně přirozený a lidský. Do jeho ordinace se vždy těším - napíše mi léky, které zaberou a navíc se s ním pokaždé dost zasměju. Prostě mě baví. Doporučuju všem.

To je prosím vynikající pan doktor!! Vždy i s tím nejpitomnějším problémem člověk odchází s recepty na léky, které pomáhají a lepší náladou poněvadž pan doktor se chová slušně. Rád se k němu vracím pokud mám nějaké problémy.

Dokázal vyřešit každý kožní problém, který se v naší rodině vyskytl. Je SUPER!!!

Umí

Skvělý pan doktor!
Takových doktorů by mělo být víc a víc.Zajímá se o pacijenta a je s ním sranda.Jiní by se od něj mohli učit jak se má doktor chovat.Toho by měli platit zlatem.
Všem doporučuju!!!!!!!!!!!!!

Co dodat, všechno co si o něm tady čtu je jen a jen pravda. Perfektní lékař, perfektní člověk. Víc takových....

Takových odborníku houšť. Povznese se nad všemi problémy, nahodí nějaký černý humor, ale v konečném důsledu pomůže od nepříjemných kožních problémů. Vřele doporučuji !!
Jo a ještě má super ordinační hodiny, večer, ideální pro lidi, co nemůžou být dopoledne mimo práci.

DOPORUČUJI !!

to je fakt super doktor takovyho jsem jeste nevidela