MUDr. Vladimír Cimbálník

Ortoped Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Ordinace ortopedicá ambulance
Vodní 13, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor patří do první gardy lékařů v 80 letech, kdy vybudovali super profesionální péči o pacienty, pod vedením primáře MUDR. Zdeňka Šiguta a primáře MUDR. Zábranského /zastupujícího/. Díky jejich péči v té době, jako dítě, chodím!! Zato dnešní ortopedie v UH, degradovala jejich úsilí a přístup k pacientům obrovským směrem k mínusu. Děkuji pane doktore, že můžu chodit a chodím, je mi 58 let.

pan doktor Vladimír Cimbalník mě vždy ochotně a dobře ošetři tak zv ostruhy za tři návštěvy a jsem bez bolesti díky moc.

Pan doktor je velmi zkušený a vyborny odbornik, pomohl mě od bolesti kolena, škoda že už neoperuje. Panáčkova

Mudr. Cimbálník je skvělý lékař s bohatou praxí. Mě pomohl s bolestmi kolene a to už je 15 let. Správně zvolená léčba měla svůj efekt. Děkuji

Vážený pane Martine Kraváčku,
naši ambulanci jste navštívil dne 29.5.2013/tedy nikoliv jak uvádíte 5.6.2013/.I v době polední přestávky jste byl jako NE-AKUTNÍ a NE-OBJEDNANÝ pacient řádně vyšetřen a poté odeslán k RTG vyšetření.Po stanovení diagnosy řádně ošetřen a mimo to jsem Vám dal řadu užitečných rad pokud jde o Vaše Fitness aktivity a rizika svalových dysbalancí, které s tím souvisí.Vzhledem k charakteru nálezu jsem Vás předal do péče Vašeho ošetřujícího lékaře,kterého znám, a který by Vás v případě jakýchkoliv komplikací ochotně odeslal ke kontrolnímu vyšetření.
Nicméně Vy jste vzal celou záležitost do svých rukou.
Dne 5.6.2013 jste se nechtěl na naší ambulanci objednat,jak lživě tvrdíte. Kontaktoval jste mě pouze telefonicky a vyjádřil vcelku uspokojení nad přeléčeným ramenem. Zbyl Vám ale ještě menší problém "bolestivá zatvrdlinka" v trapézu, říkáme jí "spoušťový bod".Žádal jste o kontrolní vyšetření/ ošetření právě a jedině z toho důvodu.Řekl jsem Vám,že s tímto problémem si Váš ošetřující lékař či Váš masér určitě snadno poradí.Ano,zmínil jsem i finanční stránku.Kdyby jste se jen trochu zajímal o dění v našem státě,neunikla by Vám rozsáhlá aktivita České lékařské komory,včetně petiční akce "Občanů ČR za zachování fungujícího a kvalitního zdravotnictví",aktivita řady senátorů v tomto smyslu jako reakce na restriktivní finanční politiku zdravotních pojišťoven.
Lžete a přitom varujete občany před lékaři mého typu,kteří jsou nuceni,vzdor všem těm finančním limitům řešit mnohdy složité a finančně nákladné případy.Proto je nutno šetřit a to i pokud jde o zbytečná opakovaná či zdvojená vyšetření. Vy za mě ty srážky za překročení limitu platit nebudete.
Ne já, ale Vy jste ten zmutovaný článek celospolečenského obrazu,obrazu přebujelé drzosti,arogance a egoismu.
Zdravotní pojištění si platíme všichni a zákony kupodivu pamatují i na situaci,jak daný stav řešit,pokud člověk o práci přijde.Lidé Vašeho typu znechucují práci zdravotníkům,zanášejí neklid a nervozitu do řad pacientů,zejména pak seniorů.
Dovolte mi na závěr,abych Vám poděkoval za Váš svérázný projev vděku za nadstandartně poskytnutou péči.
Vše máme řádně zdokumentováno a svědkem těchto peripetií je i moje zdravotní sestra.
Nuže jak požadujete, ať čtenáři porovnají a odpoví si sami.Mě osobně bude zajímat stanovisko recenzentů tohoto servru k danému problému.
MUDr. Vladimír Cimbálník

Pan Cimbalnik je jiste dobry lekař,ale jeho chovani vuči me nebo mozna i jinym je naprosto skandalní.Vysvetlim. Navstivil jsem obv.lekaře ktery me predepsal protizanetlive leky na bolesti ramene ktere nezabrali.Dne 5.6.2013jsem se chtel objednat k panu Cimbalnikovi.Odpoved znela.Pozor!!Cituji--co me otravujete s takovyma hovadinama bezte ke svemu lekaři!!Dale- vy asi nevite kde zijete vite jak je dnes zdravotnictví drahe?Ja ktery cely zivot platim dane a zdrav.pojisteni se dočkam takoveho jednaní.Pozor na chovani pana doktora,ale asi je to odraz cele naší společnosti.Otazka?Jake by bylo asi chovani tohoto človeka kdybych nepracoval?Odpoved si udelejte sami .Dekuji.

děkuji

Co se mne týká, je pro mne nejdůležitější, zda doktor ovládá svou profesi a to pan doktor Cimbálník umí skvěle. Moc mi pomohl. Jen škoda, že se u něj musí tak dlouho čekat i když je člověk objednaný.

Pan doktor mi pomohl od potíží (skolióza) - jsem s ním spokojený. Je to odborník doporučuji.

:) :) :)