Praktický zubní lékař
Náměstí 167, Jistebnice

Za naší celou rodinu chválím pana doktora Černého a samozřejmě i zbytek personálu.Paní recepční je ochotná milá.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Navštěvuji ordinaci pana doktora Černého celý život a neměnil bych ani za nic, je to opravdový profesionál. Ušetřil mi spoustu nepříjemností a myslím, že i plateb.

Umístění: Praktický zubní lékař

K panu doktorovi jsem chodila již od 6 let. Nyní je mi 25 let, a říkám si, jak je možné, že jsem byla tak hloupá a nenašla jsem si jiného doktora již dříve.

Před půl rokem jsem byla u pana doktora s vypadlou plombou. Pan Černý mi obrousil zub a dal na to nějakou hojivou masku. Nicméně zub sem tam zabolel a v posledních dnech byla bolest větší. Proto jsem kontaktovala jiného zubaře, a byla jsem velice překvapena když mi pan doktor oznámil, že oprava zubu bude stát 1 500 Kč. Rovněž jsem myslela, že špatně slyším, když mi můj nový zubař oznámil, že budeme muset opravit další zuby (rovněž zpoplatněné). A jako bonus všeho mě pan doktor ani jednou za ta léta neobjednal na odstranění zubního kamene. Což je dalších 1 200 Kč. Takže když si to tak spočítám jen za opravu toho co pan Černý pokazil já zaplatím minimálně 5 000 Kč.

A toto není jediný problém, který díky zanedbání pana Černého musím řešit.

Takže pana Černého již nikdy více!!!

Pana doktora Černého mi doporučovalo více lidí.. I to byl důvod, proč jsem k němu přešla od své zubařky, se kterou jsem nebyla spokojena (nechtěla mi nikdy dávat bílé plomby, nikdy nic nevysvětlovala, poslala mě na operaci v horní čelisti, aniž by mi vlastně řekla, že to bude operace, apod..). První dojem byl dobrý, protože mi rád vyměnil amalgám na estetické plomby. Problém nastal, když jsem se přestěhovala do Prahy a začala jsem chodit k zubaři tady.

Z rentgenu bylo zjištěno, že ony předělané plomby jsou udělány špatně. Byly ve tvaru takového schůdku - zkrátka se mu nechtělo se s těmi zuby dělat déle než 20 minut. Jenže pod schůdek mi dorostla dáseň a zároveň se tam udělal kaz až na nerv. Proto mi museli dáseň dvakrát sekat. Toto je případ již dvou zubů a děsím se, co se stane, až mi současný zubař odkryje třetí, vyměněnou výplň. Je asi dobrý pro lidi, co se spokojí s tím, že jim zubař za 10 minu vyvrtá zuby a že je levný. Já na své zuby myslím i do budoucna a jeho přítup je naprosto strašný. Navíc se to v závěru prodraží, když si to musím celé nechat opravit. Jen s velkou bolestí navíc...

Kdysi vynikající zubař. Za poslední dobu zmar a bída. Díky dokonalé péči o mnohokrát urgovaný problém se momentálně snažím zachránit alespoň zbytek zubu, na kterém byl zanedbaný dřívější, taktéž hlášený, zánět a z posledního ošetření převislá výplň. Zatímco nová lékařka automaticky na přední zuby navrhuje bílou výplň, pan doktor se ani neobtěžoval se zeptat, když zub plnil.

Dnes mi pan doktor precizně opravil fotokompozitem prasklou stoličku s amalganovou plombou a zaslouží se velikou pochvalu. Jako vždy je velmi profesionální, oceňuji jeho lidský přístup a cítění s pacientem (narozdíl od jiných, kteří by se mohli od pana doktora učit), velký zájem a pečlivost. Je to profesionál ve svém oboru.

Jsme u pana doktora teprve chvilku, ale moc spokojení. Chválu slyšíme ze všech stran a hlavně! jedeme dálku a přesto jsme doma dřív než od dentisty v místě bydliště. Perfektní plánování a fungující systém. Pan doktor je moc milý a ošetření provádí s citem, takže to méně bolí. Na děti je hodný a dostanou hračku :)

Zatím asi nejlepší zubař s kterým jsem se kdy setkal. Je šetrný k Vašim zubům, rád poradí, zkonzultuje, doporučí. Podstoupil jsem u něj menší operační zákrok a pořád jsem čekal, kdy to začne bolet. Nezačalo :-) Obě dámy co má v ordinaci se na každého mile usmívají a příjemné prostředí čekárny jen umocní celkovou spokojenost pacienta. Poloha ordinace je přímo na náměstíčku v Jistebnici, prakticky u zastávky autobusu a pár kroků od parkoviště.

profesionál,dobrý přístup k pacientům

Jsem spokojená s jeho prací,hlavně o mou paradentozu se velice dobře stará.