Adresa

Dolní Lištná 268, Třinec
Praktický lékař stomatolog

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient

Vynikající člověk i lékař!!! Skvělý odborník ve všem co dělá, včetně fotografování! T.


velmí velmi dobrý


Zajímalo by mě, proč se kritik nepodepíše nebo si to nevyříká s panem doktorem osobně. O ješitnosti nemůže být řeč. A navíc, je to jeden z mála zubařů, který pacienty neokrádá!


uzasny doktor .. uzasny clovek


Nelze nic jiného než souhlasit s výše uvedenými komentáři, které přesně vystihují profesionalitu a přístup pana doktora, ale i stále usměvavých sestřiček. A vůbec mi nevadí vážit cestu za ošetřením v této ordinaci klidně i z Prahy, kam jsme se dočasně "vrtli" :-)


Velmi pečlivý a zkušený lékař s dobrým přístupem k pacientům


Pana dobtora Bichlera poznam vela rokov ale iba minuly rok som mala cest k nemu sadnut na kreslo. Je to vynikajuci odbornik vo svojej profesii. Kazdy kto s nim pride do styku si musi odniest len ten najlepsi pocit jednako z osetrenia aj zo stretnutia s bajecnym clovekom.


Nejlepší stomatolog v širokém okolí. Člověk, pro kterého je profesní čest nade vše a nebude Vám něco doporučovat jenom proto, že by mohl vydělat. Přála bych si více takových mezi lékaři.


K panu doktorovi Bichlerovi,chodím minimálně již 30 let, jedná se o stomatologa, který jak tady někdo napsal, nemá v Moravskoslezském kraji konkurenci,jmenovaný používá nejnovější technologie,a je špičkový odborník při aplikacích těchto technologii, v ordinaci vytváří velmi přátelskou a humornou atmosféru,jeho dvě sestřičky,které tam působí jsou mimořádně sympatické a milé. Jnak je to "bezbolestný doktor". Po zákroku se z této ordinace odchází s úsměvem.
Luděk Turoň


B

Obrovská hromada člověčenství, lidskosti, humoru a odbornosti včetně pochopení,
mimořádný člověk. Prošel jsem dr. Krzyzankovou a naštěstí to šlo po 20 zákrocích zachránit. Teď jsem ready a moc vděčný panu Dr. Bichlerovi
B. Gryga


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti