Vladana Křivková, pediatr Hradec Králové

MUDr. Vladana Křivková

Uložit

Pediatr Více

25 názor

Uložit


Adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Milady Horákové 504, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Panií doktorka s velkým srdcem a s velkými zkušenostmi. Nic nenechává náhodě,když se jí něco nezdá,okamžitě posílá na vyšetření krom těch,které zvládá sama v ordinaci. Milá a ochotná. Děti i dospělí ji milují.
LD

K
Ověřený profil

Úžasná paní doktorka, chodila jsem k ní sama a nyní i moje tři děti. Velice pečlivá, příjemná, děti ji mají moc rády. I když jsme se přestěhovali do jiného města, stále k paní doktorce dojíždíme, stojí nám to za to. Sestřička je taky výborná.

J
Ověřený profil

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, mám tři děti a nikdy bych neměnila. Kromě odborných znalostí oceňuji i velice lidský přístup. Neměnila bych! I touto cestou děkuji...

s paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti...vždy včas stanovila diagnozu,je velmi lidská a ochotná...chválím ji i sestřičku...

Paní doktorka je profesionál a pohodář. Vedle léčení zvládá ještě v dětech budovat otevřený, přátelský a důvěřivý vztah k lékařům, což myslím ocení nejen děti a jejich rodiče, ale i všichni jejich budoucí doktoři.

S paní doktorkou se dá domluvit na léčbě a vše ochotně vysvětlí. Necpe dítě antibiotiky, když to opravdu není potřeba, poradí podpůrnou léčbu. Mohu doporučit.

velice příjemná, ochotná, dobrý přístup k dětem, odborný přístup,

Ověřený profil

Paní doktorka své práci rozumí a rozumí i dětem i rodičům. Za péči o mou dceru jsem ji vděčná a nebylo to vždy jednoduché. Obdivuji, jak si pamatovala, co které dítě má za problém. Lidský přístup je její předností a dítě bez strachu z návštěvy lékaře je její zásluhou. Přeji všem rodičům, aby takového pediatra pro své dítě měli.

A
Ověřený profil

K paní doktorce Jsem chodila já a ted i moje dcera.Nemohu si stěžovat doporučuji.Pečlivá ochtná.Pacient jí může zavolat i domů a poradit se i přijede.Na sestry neměla moc štěstí ale ted má nej.co dává za všechny s dětma to umí.Paní doktorky bude škoda do důchodu.Jediné co mě mrzí že si nepořídí počítač a vše píše ručně.Maminky k paní doktorce dítě přihlašte stojí to za to nebude te litovat.

T

Naprosto výborná doktorka. Chodil jsem k ní od mala až do své plnoletosti a byl jsem plně spokojen.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti