Dětský kardiolog
náměstí Míru 149, Židlochovice

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Bohužel mám s lékařem Vítem špatné zkušenosti a to hlavně z lidského hlediska. Je to prototyp arogantního, namyšleného lékaře, který se ke svým pacientům neumí chovat. Platí tu úsloví "vrána k vráně sedá", neboť neméně obdobný přístup má i zdravotní sestra, která postrádá základy slušného chování (je schopná pacientovi v půlce dotazu přivřít dveře před nosem, uráží ho nevídaným způsobem, který je na hranici oficiální stížnosti). Celkově při vstupu do ordinace na vás dýchne retro atmosféra. Starý psací stroj, na kterém lékař ťuká jak datel (žádný počítač!), další přístroje pamatující několik desítek let, u kterých si říkáte, že už snad nemohou fungovat. Dětský koutek a příjemné prostředí tu zřejmě nikdy nenajdete. Protivná sestra a arogantní lékař, obrázek jak ze 70.let minulého století. Objednané pacienty nechají bez omluvy čekat klidně 2-3h a říkám si, zda jde o neschopnost lékaře naplánovat si práci a nebo za pohrdání pacientem ve stylu.."však oni potřebují vyšetřit, tak ať čekají"..pan doktor by se měl jmenovat ne MUDr. Vít, ale MUDr. Prevít...

Klobouk dolů.Pan doktor je velice ochotný a příjemný.Operoval mi srdce a vše proběhlo jak má a byl jsem za 3 dny doma.....Opravdu Pan Doktor s velkým D

Supr

K panu doktorovi jsme jezdili s dcerou od jejího narození celých 18 let. Skvělý člověk, super odborník. Poradí, vysvětlí a umí...

Pana doktora znám již 14 let a je to opravdu odborník na svém místě, dcera je v naprostém pořádku

Pana doktora znám z dětské nemocnice a je opravdu specialista