psychiatrická ambulance Privamed
Kotíkovská 17, Plzeň 1, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: psychiatrická ambulance Privamed Jiný

K paní doktorce chodím již několik let s depresivní poruchou. Nemohu souhlasit s názory zde, protože psychiatr není psychoterapeut ani psycholog. Psychiatr určuje diagnózu, radí s léčbou a vybírá léky které vám mohou pomoci, to paní doktorka umí. Léčba léky jde vždy ruku v ruce s terapií, kterou poskytuje psychoterapeut. Já bych tedy neměnila, jsem s paní doktorkou spokojená.

Umístění: psychiatrická ambulance Privamed Jiný

- Brání věci s nadhledem a extrémní zlehčování problémů.. jsou dvě hodně rozdílné věci.
- Přímo v ordinaci sedí i sestřička.. která po místnosti různě chodí a kliká věci do počítače. Při sezení si povídá i s paní doktorkou.. pro můj problém se soustředit.. šílené.
U obvodního lékaře tomu rozumím.. ale u psychiatra.. je pro mě ordinance velice velice nekomfortní.
- sezení jednou za měsíc.. poté za tři

Umístění: psychiatrická ambulance Privamed Jiný

Srozumitelný a jasný popis mého onemocnění, praktická doporučení úpravy životosprávy, účinná medikace.

Umístění: psychiatrická ambulance Privamed Jiný

Za mě špatný přístup. V ordinaci je člověk tak 5 minut pro recept, když je všechno dobré. Jinak paní doktorka postrádá jakoukoliv empatii vůči psychickému problému. Dokáže pacienta až naštvat. Ale nezdravým způsobem. Naštěstí už jsem jinde. Nedoporučuji.

Umístění: psychiatrická ambulance Privamed Jiný

Tak hrubé jednání jsem zažila jen málokdy v životě. U psychiatra bych to opravdu nečekala. Vlastně mě paní doktorka asi vyléčila, protože jsem se konečně dokázala zdravě naštvat.

Umístění: psychiatrická ambulance Privamed sháněl sem lékařku

Nevěděl sem na koho se mám obrátit. Když mě jiný lékaři nepřijali do psychiatrycké ambulance. Doktorka Procházková, mě po telefonu ihned obědnala a přijala do léčby traumatu a schizofrenie. První návštěvou, dotazníkem a sezením působila velmi skvěle. Na další návštěvy se chystám. Doufám, že mi pomůže se zprávami pro úřady a já si budu nadále docházet pro léky a na sezení.