MUDr. Veronika Křiváčková

Břest
Břest

Skaštice

Žalkovice

Paní doktorka je super ženská vždycky najde řešení chodí k ní celá moje rodina a sme s ni vždy moc spokojeni...DĚKUJEME MOCCCC.......HAVLÍK,COUFALOVÁ,HECL...

velice prijemna a vyborna pani doktorka cela rodina je vzdy spokojena

K paní doktorce chodí celá naše rodina a všichni jsme s ní moc spokojeni. Stejné reakce slýchávám i od známých. Především se nám líbí její přístup, je velice milá, usměvavá a vnímavá. Všechny neduhy mi vždy vyléčila.
Vůbec nemohu souhlasit s níže uvedeným tvrzením, že jde o kariéristku! Věnuje stejnou péči jak mé babičce, tak mě. Vždycky když od ní odcházím, mám chuť pozvat ji na kávu :-)

pani doktorka je velmi hodna a nevim co ji nekdo spini,me defakto zachranila zivot jak se rika za 5minut 12.Sem vam velice vdecny a dekuji vam za to HAVLIK SKASTICE U KROMERIZE

Vždy jsem byl velice dobře a profesionálně ošetřen.

dobrý den,nevíte prosím někdo,kde je paní doktorka ordinuje teď?ráda bych k ní dále chodila.děkuji.

Starší úřednice alias Jiří Lapčíku, máte špatné informace - paní doktorka atestaci má. Jak to tady čtu, tak z vás musí mít doma radost. Učebnicový příklad patologické závislosti na bývalé manželce. Doporučuju terapii. A k věci - paní doktorka je milá, ochotná, vynikající odborník - radost se dostat do jejich rukou.
Sylva

Jiří Lapčíku, konenčně vám už někdo moudřejší poradil. Každého průměrného trkne, že při hodnocení doktorky upozorňovat na její koketování může jen pomstychtivý exmanžel. Když už na ni nemůžete fyzicky, tak zkoušíte primitivně co se dá. U starší úřednice jste se mírně zlepšil, je vidět, že to není z vaší hlavy. Tak jen tak dál. Hloupost některých je tragikomická. Všem pacientům doktorky Křiváčkové - nemusíte se bát, vaše zdraví je v těch nejlepších a nejpovolanějších rukou. Andrea

Dobrý den paní starší úřednice, praktičko...
Tato negativní hodnocení jsem píše exmanžel paní doktorky Jiří Lapčík, který toto číní pro popírání její kvality jakožto špičkové lékařky, a v neposlední řadě také jejich povahových kvalit. Mám ji moc ráda přeji všem lidem aby našli také takovou lékařku jako je Veronika Křiváčková.
Pavlína

Za sebe a za manželku mohu říci, že paní doktorka Křiváčková je nejlepší praktický lékař, jakého jsme kdy měli. Škoda, že odešla z naší ordinace...