PŘÍBRAM ZDABOŘ ZÚNZ, Příbram
OBLASTNÍ NEMOCNICE PŘÍBRAM ZDABOŘ

Umístění: jiné místo Průběžná kontrola zdravotního stavu u registrujícího lékaře.

Paní doktorka je velmi ochotná, zodpovědná a zabývá se potřebami pacientů také jako člověk a ne jen jako odborník. Návštěva u paní doktorky je pro pacienta oporou a povzbuzením. Pečlivě se věnuje všem vašim potřebám a souhrnně se zabývá zprávami od jednotlivých lékařů odborníků v jiných oblastech, které jste navštívili. Její sestřička je rovněž velmi ochotná, takže při vstupu do ordinace máte příjemný pocit a lépe se Vám sdělují Vaše potřeby. Paní doktorka je moje nová registrující lékařka po odchodu mého původního lékaře do starobního důchodu. Pečlivě se mne a celé mé rodiny ujala. Děkuji jí za to. Pacientka Moravcová Dagmar

Paní doktorka je komunikativní, mladá, ale erudovaná, jsem moc ráda, že v novém bydlišti jsem vlastně náhodou našla výbornou lékařku, měla jsem z toho obavy, málokdo ze schopných lékařů přibírá nové pacienty. Doporučuji ! P.S. velmi milá a ochotná je i sestřička, tato kombinace se v jedné ordinaci málokdy vidí :-)