Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Skrétova 47, Plzeň

Prsní poradnaSkrétova 47, Plzeň

Prsní poradnaSkrétova 47, Plzeň

Prsní poradnaSkrétova 47, Plzeň

Prsní poradnaSkrétova 47, Plzeň

Prsní poradnaSkrétova 47, Plzeň

Prsní poradna

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

23.1.2023 jsem byla ošetřena v ordinaci MUDr. V.Zoubkové se zlomeninou vřetenní kosti levé ruky. Dle rentgenu bez dislokace, následovala dlaha a za 2 dny sádra. Ruku jsem měla dost oteklou. 8.2. se při kontrolním rentgenu zjistilo, že se zlomenina hnula, následovala bolestivá repozice, při které jsem vykřikla bolestí. Na další kontrole mi paní doktorka sdělila, že jsem měla hysterický výstup a mám se ovládat. Výborná empatie a profesionální přístup. 22.3. mi byla sádra sundaná a ve zprávě zápis zhojeno v dobrém postavení. Z rentgenu je patrné, že kost je srostlá v jiném úhlu. A ani dnes 12.6. mám velmi omezený pohyb, ruka mě brní, při lehké zátěži pobolívá. Předesílám, že jsem absolvovala 11 rehabilitací s různými procedurami, cvičila doma a výsledek se nedostavil. A komunikace o tom, co se bude dít, byla chabá. Tuto lékařku NEDOPORUČUJI. Chválím jen sestry.

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá paní doktorka Zoubková. Perfektní přístup. Moc šikovná. A sestřičky jsou andílci. Škoda, že je takových lékařů a sestřiček,tak málo.

O
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velice příjemná, ochotná, vysvětlí, provede, vše bez zbytečných řečí. Zákrok provedla rychle, rány se dobře hojí. Pomáhá i s dalším zdravotním problémem. Obě sestřičky jsou také velmi milé, ochotné, při zákroku si se mnou povídaly, takže jsem se moc nemohla zabývat tím, co právě prováděla paní doktorka na mých zádech se skalpelem. Všem moc děkuji. Navíc je hezké prostředí jak v ordinaci, tak i v čekárně. Návštěvu chirurgické ambulance v Plasích mohu jen doporučit.


H
Umístění: Prsní poradna Jiný

Skvělá lékařka s velmi profesionálním a současně lidským přístupem, ochotná, milá a pečlivá. Rovněž sestřička v ordinaci velice příjemná. Paní doktorku všude chválím a doporučuji. Ordinace v Plasích

J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Navštívila jsem chirurgickou ambulanci v Plasích a byla jsem spokojená s profesionálním přístupem. Všude paní doktorku chválím a i včetně sestřiček.

V
Umístění: jiné místo Jiný

Vstřícný, lidský a velmi odborný přístup. Můžu vřele doporučit. Chirurgickou ambulanci p. MUDr. Zoubkové jsem navštívila v Plasích.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti