Oční ambulance
Puškinova 63, Vyškov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Již několik let navštěvuji tuto ambulanci, jsem spokojená s paní doktorku i sestřičkou.Doporučuji

nedoporučuji!

To,že tam člověk čeká hodinu,i když je objednaný,to bych i přešla.Ale když mi po 2.vyšetření chtěla poslat 2 -letou dceru na operaci,to se mi moc nazdálo .A tak jsem si psala přes net s oční lékařkou z Prahy(která se specializuje na dětské operace)a když jsem jí popsala náš problém, tak mi napsla,že by malé operce mohla spíše uškodit než pomoci . Paní Vašková se ani při vyšetření dceři moc nevěnovala, jen se naní podívala a řekla, to se mi moc nelíbí ! vůbec neumí zaujmout a malá se jí bojí .

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, všechny mé dcery k ní chodily od dětství,přešla sem k ní i já s manželem od jiného očního lékaře ve Vyškově. Mé nejmladší dceři zachránila zrak, pečovala o ni již jako o třítýdenní miminko,byla k ní velmi laskavá,pozorná a brala nás jako první.Dcery k ní chodily rády a nikdy jsem s ní neměla jakýkoliv problém.Mohu ji doporučit.

K paní doktorce chodím již dlouho a jsem spokojená.Necukruje ale pomůže a vyjde vstříc.Mohu ji jen doporučit.

Ráda bych poděkovala paní doktorce Vaškové za dlouholetou péči o moje oči a také bych jí velmi ráda poděkovala i za její vlídnou povahu a způsob, jakým s pacienty jedná bez ohledu na svůj volný čas. Paní doktorko, děkuji Vám. N.Váňová

paní"sasa" umí neoprávněně kritizovat.Její znalosti jazyka českého jsou však špatné. Paní doktorku doporučuji,pacienta vyšetří a uděla co je třeba,to jsem sám poznal.

V péči paní doktorky jsme s manželem několik let.Manžela doporučila k operaci,její péče o pacienty je výborná, můžeme jen doporučit.

mohu jen doporučit ,jsem spokojená já i můj 5 letý syn

K paní doktorce chodím už dlouho a rozhodně si nemůžu stěžovat. Výborná péče i přístup.

Jedná se o jednoho z nejlepších lékařů, které jsem se poznal. Je to profesionál na vysoké úrovni, s dobrým přístupem . Děkuji za akutní ošetření mimo ordinační hodinu.

Nechápu předchozí komentáře ??