Samost.zařízení psychologa
Malé náměstí 1700, Benešov

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Samost.zařízení psychologa Jiný

S paní doktorkou nemám bohužel moc dobré zkušenosti. Byla jsem na její návštěvě 3x, z toho jsem se s paní doktorkou osobně viděla pouze jednou. Když jsem tam šla poprvé, strávila jsem u ní necelé 3hodiny a to pouze u vyplňování testů. Po druhé návštevě jsem opět čekala asi hodinu a půl v čekárně ( prestože v ordinaci nebyl žádný pacient ) a nastalo další vyplňování testů. Naštěstí jsem ještě ten den mluvila s paní doktorkou, ale pouze necelých 20minut, jelikož jsem spěchala na další schůzku. Domluvila jsem si tedy další termín. Po 3. návštěvě jsem to vzdala po několika hodinovém čekání v čekárně. Opět jsem jen v čekárně strávila o 2 hodiny na víc. Když si pacienty objednáte v danou hodinu a máte prázdnpu čekárnu, tak je nenecháte přece o to delší dobu v čekárně ne?

Umístění: Samost.zařízení psychologa Jiný

Dobrý den paní doktorka Tawilová je nejlepší psycholog,jakého jsem kdy mohla poznat a mnohokrát Vám paní doktorko děkuji,za vřelost,pochopení,řádné vyšetření a hlavně za lidskost.Paní doktorka je velice pečlivá a spravedlivá má pochopení pro pacienta i řešení.Paní doktorka je velice hodná a svou práci dělá poctivě dle mého názoru a hlavně po lidské stránce.Byla jsem nadšená a poctěná její návštěvou a děkuji za důkladné vyšetření.Vřele doporučuji vyšetření od paní doktorky!Děkuji Vám paní doktorko Zuzana Scherrer

Umístění: Samost.zařízení psychologa Deprese

Paní doktorka bohužel úplně zklamala. Samozřejmě chápu, že má plno, takže vezme pacienta třeba až po dvou měsících, ale následné objednání naplněné jen vyplňováním testů je zdlouhavé a samotná návštěva u ní taky žádná sláva. Dlouho jsem čekal, i když jsem byl objednaný a následně jsem měl mluvit o mém problému, přičemž paní doktorka si tam něco ťukala na počítači (evidentně ne o mně, protože tam psala už když jsem přišel a naprosto nezávisle na mém povídání), sem tam zabručela, aby bylo evidentní, že se mi věnuje a jinak si tam zvesela klapala, zvedala telefony. Po tom, co jsem skončil s popisem mého problému mi byla řečena univerzální odpověď (pravděpodobně proto, že totálně netušila, o čem jsem mluvil), že musím najít příčinu problému a vyřešit si ji. "Jste mladý chlap, takoví nemívají problémy." Konec, na shledanou a já už rozhodně nikdy nepřijdu.

Umístění: Samost.zařízení psychologa krizová intervence

S paní doktorkou jsem nebyla bohužel vůbec spokojená. Během imaginace, kterou se mnou zkoušela, 2x zvedla telefonní hovor, takže jsem se opravdu hodně špatně soustředila. Na další setkání si pozvala dva lidi ve stejnou dobu, odbyla mne proto a dala mi psychowalkman, zajímavá zkušenost, ale v krizi potřebuje člověk jinou péči. Bohužel nedoporučuji.

Vše začalo zhoršením prospěchu syna (3.třída, špatné čtení, psaní a pomalé tempo učení, ČJ. 4-, AJ.4- a hrozilo propadnutí). Přes známé jsem dostala kontakt na PhDr. Tawilovou a vše dostalo rychlejší spád- termín cca 1 měsíc. Při první návštěvě proběhlo vyplňování dotazníků a testy syna, aby se zjistil reálný stav, případné vývojové obtíže a vrozené vady, které mohou souviset s reálným stavem. Následné sezení u paní psycholožky vnímám jako velmi přínosné s vysvětlením všech mých dotazů. Cítila jsem pochopení mého problému, lidský přístup a dostala jsem konkrétní rady co a jak řešit, což jsem potřebovala. Následovaly testy syna bez mé přítomnosti- dvě sezení. Jeho hodnocení vyšetření ,,z testů se mi vaří mozek, ale paní doktorka je v pohodě". Diagnóza: dyslexie, dysortografie a ADD. Výsledkem jsou úlevy ve škole a v 5.třídě z ČJ 3-4 a AJ 2. Takže velké poděkování a vřele doporučuji!!! Kateřina Punčochářová

Doktorka Tawilová mi velice pomohla když jsem měl problém s otcem a se svým sebeurčením. Přístup paní doktorky je velice něžný a chápavý. Paní doktorka je trpělivá a nedělá předčasné závěry a vše důkladně probere. Mohu velice doporučit. Děkuji

Během návštěvy u paní doktorky jsem cítila velký zájem o naší dcerku. Dosáhla jsem pochopení a ujištění, které jsem potřebovala slyšet. Pomoc ze strany paní doktorky byla přínosná nejen pro naší dcerku ale hlavně pro mě jako pro matku.
Paní doktorku mohu vřele doporučit . Vstřícný přístup nebyl jen ze strany lékařky ale i ze strany zdravotní sestry. Obě dělaly co mohly aby se naše dcera uvolnila a otevřela se se svýmy problémy.
Děkuji

Velmi dobrá zkušenost, vstřícný, lidský přístup a pochopení... Mohu doporučit, pouze byl problém najít brzký termín.

Nemuzu pani doktorku doporučit. Byla jsem u ni 4x, pri prvni návštěvě jsem ji vubec nevidela, pouze jsem nekolik hodin vyplnovala testy. Terapie probíhala tak, ze jsem celou dobu se zavřenýma očima poslouchala jeji pokyny (autogenni trenink-ok, to nekritizuji), ale o mem problemu jsme mluvili dohromady sotva 10 minut. Pri predposledni návštěvě jsem, ac objednana, čekala hodinu a pul a pote mi bylo sděleno, ze me nestiha, takze jsem cekala uplne zbytecne!
Vrchol byl, kdyz pri posledni terapii po asi 15 minutách usnula!! Nastesti jsem ji neuspala ja svymi problemy, ale uspala se sama behem vyse zmíněného autogenniho tréninku.
Mozna ma pani doktorka problemy, nevim, kazdopadne to, co jsem zažila bylo opravdu neuveritelne.
O neporadku a spoustě kramů v ordinaci je uz zbytecne se vyjadrovat.
Nedoporucuji.