Adresa

Ordinace specialisty - interní
Pražská 528, Mělník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil
Umístění: jiné místo celkové vyšetření

K pani doktorce jsem se dostala nahodou, kdyz muj prakticky lekar odesel do duchodu. Navstivila jsem ji jen jednou a byla tak moc arogantni a neprijemna, ze jsem se okamzite rozhodla prejit k nekomu jinému. Nelibe se vyjadrovala o pacientech, kteri tam byłi prede mnou, me davala jasne najevo, ze svou navstevou ji obtezji a po jeji dovolene zdrzuji. Byla jsem par tydnu pred porodem, byla jsem rada, ze jsem tam vubec dosla a takove chovani jsem opravdu necekala, nezachrani to ani mila sestricka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je moc hodný a vnímavý člověk, vyslechne, poradí, doporučí, má zájem vyhovět pacientovi a pomoci mu. Není-li si jistá pošle k dalšímu specialistovi. K paní doktorce chodím již 7 roků a jsem velmi spokojená.

Velmi dobrý lékař, který je velice kooperativní a navíc má výborné všeobecné znalosti:
Nejméně 3x se u mě přesně trefil do diagnózy, která normálně přísluší ne všeobecnému lékaři, ale kterou může posoudit jen odborník, který má k dispozici příslušné přístroje a vybavení.
Konkrétně MUDr. Štěchovský rozpoznal na první pohled vážné žaludeční potíže (které 6 dní předem nerozpoznal ani gastroenterolog), rozpoznal na první pohled onemocnění, které na základě doporučení jiných lékařů (neurologa a chirurga) potvrdilo vyšetření dalšího specialisty. Dále i rozpoznal onemocnění, kde by i odborník s tím měl problém.
Resume: Výborný všeobecný lékař s přehledem, výborné znalosti, vynikající orientace na pacienta, nejen na jeho nemoci, ale na pacienta jako celek, jako na člověka.


Při objednání většinou přijdu na řadu tak o půl hodiny později, než jsem objednán, nicméně s přístupem paní doktorky jsem naprosto spokojen a jsem moc rád, že jsem její pacient. Není to lenoch, co jenom píše recepty, ale doktor, který člověka motivuje k lepšímu životnímu stylu a zlepšení zdraví.


paní doktorka je velmi dobrý diagnostik , mému otci zachránila život, doporučuji


T

Paní doktorka je velice příjemná a laskavá. Vždycky mě ochotně vyšetřila a čekací doba není tak dlouhá. Paní doktorko jen tak dále.


R

Bohužel mne paní doktorka nepřesvědčila. Pokaždé ke mě byla velmi arogantní. Čekací doba hrozná, jednou jsem čekala hodinu třicet minut. Poněvadž paní dr byla na obědě a místo v jednu začala ordinovat v půl třetí. Jinak jsem čekávala /objednaná samozřejmě/ od 30 min a více. Já rozhodně tuto lékařku nedoporučuji hlavně kvůli její aroganci! Třeba jsem jí byla nesympatická a k ostatním je milá, proto si rádi počkají. Ke mě bohužel ani omylem!


F

je to vynikajíci lékařka , pani doktorka je vtipálek polikliniky


P

Pani doktorka je velmi příjemná a hlavně ví jak člověku pomoci,takových lidí je málo.Lékařka na správném místě,když něco neví doporučí ke specialistovi.Sestřička příjemná a šikovná,moc dlouho se nečeká -to je správná ordinace.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti