Ordinace specialisty - interní
Pražská 528, Mělník

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: jiné místo celkové vyšetření

K pani doktorce jsem se dostala nahodou, kdyz muj prakticky lekar odesel do duchodu. Navstivila jsem ji jen jednou a byla tak moc arogantni a neprijemna, ze jsem se okamzite rozhodla prejit k nekomu jinému. Nelibe se vyjadrovala o pacientech, kteri tam byłi prede mnou, me davala jasne najevo, ze svou navstevou ji obtezji a po jeji dovolene zdrzuji. Byla jsem par tydnu pred porodem, byla jsem rada, ze jsem tam vubec dosla a takove chovani jsem opravdu necekala, nezachrani to ani mila sestricka.

Paní doktorka je moc hodný a vnímavý člověk, vyslechne, poradí, doporučí, má zájem vyhovět pacientovi a pomoci mu. Není-li si jistá pošle k dalšímu specialistovi. K paní doktorce chodím již 7 roků a jsem velmi spokojená.

Velmi dobrý lékař, který je velice kooperativní a navíc má výborné všeobecné znalosti:
Nejméně 3x se u mě přesně trefil do diagnózy, která normálně přísluší ne všeobecnému lékaři, ale kterou může posoudit jen odborník, který má k dispozici příslušné přístroje a vybavení.
Konkrétně MUDr. Štěchovský rozpoznal na první pohled vážné žaludeční potíže (které 6 dní předem nerozpoznal ani gastroenterolog), rozpoznal na první pohled onemocnění, které na základě doporučení jiných lékařů (neurologa a chirurga) potvrdilo vyšetření dalšího specialisty. Dále i rozpoznal onemocnění, kde by i odborník s tím měl problém.
Resume: Výborný všeobecný lékař s přehledem, výborné znalosti, vynikající orientace na pacienta, nejen na jeho nemoci, ale na pacienta jako celek, jako na člověka.

Při objednání většinou přijdu na řadu tak o půl hodiny později, než jsem objednán, nicméně s přístupem paní doktorky jsem naprosto spokojen a jsem moc rád, že jsem její pacient. Není to lenoch, co jenom píše recepty, ale doktor, který člověka motivuje k lepšímu životnímu stylu a zlepšení zdraví.

paní doktorka je velmi dobrý diagnostik , mému otci zachránila život, doporučuji

Paní doktorka je velice příjemná a laskavá. Vždycky mě ochotně vyšetřila a čekací doba není tak dlouhá. Paní doktorko jen tak dále.

Bohužel mne paní doktorka nepřesvědčila. Pokaždé ke mě byla velmi arogantní. Čekací doba hrozná, jednou jsem čekala hodinu třicet minut. Poněvadž paní dr byla na obědě a místo v jednu začala ordinovat v půl třetí. Jinak jsem čekávala /objednaná samozřejmě/ od 30 min a více. Já rozhodně tuto lékařku nedoporučuji hlavně kvůli její aroganci! Třeba jsem jí byla nesympatická a k ostatním je milá, proto si rádi počkají. Ke mě bohužel ani omylem!

je to vynikajíci lékařka , pani doktorka je vtipálek polikliniky

Pani doktorka je velmi příjemná a hlavně ví jak člověku pomoci,takových lidí je málo.Lékařka na správném místě,když něco neví doporučí ke specialistovi.Sestřička příjemná a šikovná,moc dlouho se nečeká -to je správná ordinace.