Praktický lékař pro dospělé
Jitřní 14, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Zanet mandli

Vlídné přijetí nového pacienta.
Profesionální vyšetření a empatická komunikace.
Ochotné poskytnutí doplňujících informací telefonicky.
Předepsaná medikace zabírá rychle.
MUDr. Šlajsovou vysoce pozitivně hodnotím a doporučuji.

K této lékařce a sestřičce chodím hodně let a ještě se mi nestalo že by byly nepříjemné.
S každým problémem se jí mohu svěřit a ochotně poradí a snaží se o uzdravení.......není-li si jistá dá doporučení k odborníkovi,na tom není nic divného,je to všeobecný lékař a nemůže znát možnosti léčení ve všech oborech-na to jsou lékaři specialisti.Shrnuto-velmi ochotná,obétavá lékařka které 100% věřím a s důvěrou k ní ráda chodím,je jedna z mála lékařů kam ráda chodím.

Paní doktorka je velmi arogantní, pokud se jí někdo nelíbí či jinak nesedí, tak to dá znát. Vyšetří nedbale, neptá se na souvislosti. Když si neví rady, tak pacienta pošle na odborné vyšetření a doufá, že "specialista" bude schopnější, než ona. Připomíná mi operátora ve výrobě, dělajícího stále stejné úkony, který si představuje člověka jako stroj a myslí si, že pouze předepisováním léků se problém vyřeší.

Paní doktorka Šlajsová je náš dlouholetý rodinný lékař. Díky jejímu přístupu, pečlivosti, svědomitosti a odborné znalosti vždy včas rozpoznala příznaky choroby a správně ji diagnostikovala tak, že mohla být včas zahájena potřebná léčba.
Čekárna, sesterna i ordinace je vždy aktuálně tematicky vyzdobena, což dokáže pohladit na duši. Co se týče zelené v sesterně a vyšetřovně, mě se líbí – sám mám rád zelenou barvu. Pokud tato barva sestřičce pomáhá být neustále usměvavá a ochotná (což občas, přiznejme si, potřebuje), nechť vymalují všechny sesterny na brčálově zeleno 
Paní doktorko, sestřičko, DĚKUJI za vaši péči a ochotu

MUDr. Šlajsová je arogantní, její sestra rovněž. Mají pohrdavý až nepřátelský vztah k pacientům. Po stránce odborné si netroufám trvrdit nic negativního, nejsem odborník, ovšem po stránce lidské jsou obě dámy vysoce neprofesionální. Pacienti jim doslova otravují den..

spokojenost

Dobrý den, ráda bych reagovala na stížnost, která je zde na Mudr. Šlajsouvou. Nikdy jsem neměla tak svědomitou a pečlivou lékařku. Přijdu-li k ní po roce a ona okamžitě ví kdo jsem a jaké problémy mě trápí, těžko to může být člověk, kterému je vše jedno. Nelíbí se mi Vaše kritika ve stylu" dělá ostudu lékařům" , pro mě z toho přímo čiší zaujetí z Vaší strany. Proč jste tedy nezměnila lékaře, když Vám Mudr. Šlajsová nevyhovuje? Na to člověk přijde už podle mě při druhé návštěvě. Dále, čekárna působí velice příjemně, je velice pěkně sladěná. Když se Vám nelíbí, proč jste tam chodila? Dále Vaše vyjadřování "bordel" , tím jste myslela nepořádek? Nemyslím, že by ho tam paní doktorka měla, ale to je můj subjektivní názor. Myslíte, že by si po každé prohlídce pacienta měla uklidit? A to už vůbec nechci hodnotit, Váš přístup k tomu, že paní doktorka opustila ordinaci. Přemýšlela jste někdy nad tím, že na druhé straně je třeba umírající člověk? Kdyby se jednalo o Vaši rodinu a paní doktorka přišla pozdě, protože v ordinaci někdo s prominutím " prudí" stále by jste měla ten názor? Já sama za sebe jsem velmi spokojená, proto budu k paní doktorce chodit stále, při odchodu jí i sestřičce poděkuji, protože si to zaslouží.

Velice milá, ochotná, super doktorka. Kéž by takových bylo více.

Příjemná a velmi obětavá mudr. Jsem ráda, že právě k této lékařce mužu chodit. Věřím ji na 100%.

Velmi příjemná lékařka. Obětavá, věřím ji a vím, že je velmi pečlivá.