Umístění: Poliklinika Velká Bíteš Jiný

Paní doktorka Sládková je úžasná doktorka, vždycky poradí, vysvětlí Vám věci do podrobna,což v dnešní době doktor nevysvětlí. Je moc hodná a sympatická mohu se jí svěřit s čím kolové, vyslechne si Vás a poradí. Sestřička je možná trošku morous, ale je také hodná chodím na Gynekologii už 6rokem a jsem spokojená

Tohle už nikdy, je mi 23 a paní doktorka si od boku strelila diagnózu. Dostala jsem prášky s vysokým obsahem hormonů, měla jsem potíže pocení,nevolnost, návaly Horka a i když jsem ji to říkala na další navsteve řekla že je to v pořádku že to tyhle prášky dělají. Na doporučení její sestry která byla velmi vstřícná jsem přešla jinam kde mi okamžitě léky vysadila a diagnostikovali polycysticke vaječníky a hned mě poslali do CAR. Aby mě dali do kupy a já mohla vůbec někdy otěhotnět!!

S paní doktorkou jsem byla ze začátku spokojená, ale až jeden den co jsem mela hodne dlouhe vynechani Mns. a nekolik testu ukazalo pozitivnich coz jsem byla z hruba v 2 mesici tak nic nepoznala, jelikoz bez meho souhlasu co sem ji rekla ze jsem proti injekcim tak mi pichla na vyvolani MNS. Diky bohu ze uz u ni nejsem.
A sestra? je namyslena a arogantni uplne bych ji vymenila. Jeste ze uz tam nejsem.

Byla jsem u paní doktorky jednou a bohužel naposledy, paní doktorka na mě udělala velmi dobrý dojem - milá, vstřícná s peclivym vyšetření. Sestra je ale hrozná, namyšlená, arogantní a urýpaná. Jsem z Biteše, ale díky ní jsem si raději ihned našla jiného doktora a i když musím dojíždět, tak nelituji. Navic sestra taky bydlí v Biteši a nepotrebuji aby vsichni vedeli o mych ptoblemech. Byt paní doktorkou, tak tu protivnou drbnu vyhodím.

K paní doktorce jsem přešla na začátku mého druhého těhotenství, prioritou pro mě byl ultrazvuk a musím říct, že v ničem nelituji. Pravidelné a pečlivé prohlídky, noc neponechá bez povšimnutí, v těhotenství mě podržela při špatných tripl testech, nenutila na plodovou vodu, i po porodu jsem velmi spokojená, vše v naprostém pořádku. Sestřička taky milá a pozorná a to opravdu nejsem žádný hubeňour, nikdy žádná narážka. obě lidský přístup, za mě spokojenost.

Horšího doktora jsem nezažila, před 25ti lety jsem u ní rodila, taky snidala/pomeranč/ a ještě mi řekla s usměvem :Taky bych vam dala, ale vy už nemužete. Místo aby se starala jak jsem na tom! ja při tom už začala rodit na jakymsi lehatku, a to zjistila sestřička.No lepší nevzpomínat, hlavně že už není v Mezu.

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná, zajímá se o vás jako o pacientku nejen co se týče zdravotní stránky, dokáže vyslechnout, poradit..skvěle si s ní popovídám o čemkoliv..Ale sestřička, bohužel je její pravý opak - celkem nepříjemná, arogantní, odměřená, nedá se s ní mluvit a jsem ráda, když změří tlak a propustí mě.

Chodila jsem k paní doktorce několik let, byla jsem spokojená, problémy jsem neměla. V těhotenství časté prohlídky, vždy mi všechno vysvětlila. Trochu jsem měla potíže se sestrou - rýpala si kvůli nabraným kilům - nesmíte tolik jíst brabůrky, kila jablek apod. Mívala jsem z toho fakt deprese když jsem tam měla jít... po návratu z porodnice jsem pak měla jen asi 3 kg navíc... bylo to úplně zbytečné...

Já mám s paní doktorkou jen velmi dobré zkušenosti.Nevim jestli je to tím, že je mi pod třicet a nikdy jsem nic závažného neměla, ale mohu ji jen doporučit. Pravidelné stěry z čípku a při každé prohlídce ultrazvukové vyšetření to se neděje všude.Jediné co mě mrzí a je to i důvodem proč jsem se od ní odhlásila bylo dojíždění. To se mi v těhotenství holt absolvovat nechce. Jinak sestra je fajn a to rovněž nejsem anorektička. Ba naopak...mám normální váhu a občas mi spíš sestra neznačila, že mám až moc štíhlé ruce a tím se jí blbě měří tlak.:-))(Vzhledem k tomu, že chodim do posilky nevim jak tlak měří fakt vychrtlejm holkám).

Paní doktorka neponechává nic náhodě, spolupracuje s mnoha dalšími lékaři, je ochotna odesílat na dopoňující vyšetření, což rozhodně dnes není samozřejmost. Snaží se vyjít vstříct i co se týká ošetřovací doby. A navíc nad postupem léčby přemýšlí a mám zájem na tom, aby měla dobrou pověst.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám velké dilema a nikdo z lekaru mi jasně neodpověděl na můj problém.Mám veliké tehotenske břicho cca půl roku.Špatně se mi dýchá,nemohu se pořádně ohnout,břicho je tvrdé,obézní nejsem.Je mi 50.let,menstruuji,ale poslední 3.měsíce nepravidelně.Mám myom 7,5cm a velkou delohu ,prý 4-5.měsíc těhotenství.Navrhnutá hysteroktomie. Krom břicha žádné jiné problémy nemám.Myslíte,že je nutné na zákrok jít,když mi začíná přechod a že je možné mít takto velké břicho kvůli zvětšené děloze ?Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den...Eva

Nález je jasně na operaci.

MUDr. Věra Sládková