Věra Portešová, neurolog Svitavy

MUDr. Věra Portešová

Neurolog

náměstí Míru 63, Svitavy
Sam. ord. lékaře spec. - neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - neurologie bolesti nohy způsobené útlakem nervu

Paní doktorka je milá, ale tím výčet pozitiv končí. Ve srovnání s vyšetřením v jiné neurologické ambulanci hodně slabé. 4měsíce trvající bolesti nohy způsobené útlakem nervu ( dle rtg vyšetření), analgetika v tabletové formě nezabírají a navíc způsobují bolest žaludku. paní doktorka navrhuje podání infuzí( i přesto, že jiný lékař toto nedoporučuje). doporučení na CT vyšetření připadá v úvahu až po vybrání infuzí.

Paní doktorka je velice milá a příjemná,ale neumí léčit ,opisuje diagnozu druhých odborníků a považuje ji za svůje vyšetření, jiní lékaři se díví jak může takový odborník setrvat na svém místě

Paní doktorka mi věcně odpověděla na vše, co jsem se chtěl zeptat k výhřezu ploténky, řekla mi jaké jsou další možnosti léčby a rizika. Celkově jsem byl s přístupem spokojený.

Po velmi dlouhé době, kdy se mi ordinovala pouze rehabilitace se konečně někdo začal starat o důvod mých bolestí a ne pouze následky.

Paní doktorka při bolestech hlavy umí asi jen klepat kladívkem do kolen a na bolest zná jen Dolgit a Korylan. Předepsala mi je, i když jsem ji upozorňoval, že mi nezabírají. Po příčině mých nesnesitelných bolestí hlavy se ani neobtěžovala pátrat. Vřele nedoporučuji.

Paní doktorka má profesionální přístup k pacientovi,po nemilých zkušenostech s jinou paní neuroložkou ji vřele doporučuji.

Chodila som k pani doktorke a tá ma liečila na obyč. blokádu. Keď som neustále za ňou chodila, že sa mi to zhoršuje, tak ma poslala k obvoďákovi, nech si to riešim s ním.
Ten mi dal žiadanku na p. dr. Okáčovú v Brne.
Vrele doporučujem.
Zoberie vás aj, keď nie ste z Brna.
Čudovali by ste sa, ale bolo to omnoho vážnejšie, ako sa p. dr. domnievala.

Skvělá doktorka

Souhlasím, paní doktorka je vynikající. Velmi milá a skvělá lékařka. Musím podotknout že i sestřička je moc příjemná.

Byla jsem u ní jednou nebo dvakrát. Přišla mi jako velmi příjemná. Je to lékařka, která zvládá velmi dobře svoji profesi.