č.d. 98, Paršovice
Praktický lékař stomatolog (mapa)

č.d. 98, Soběchleby
Praktický lékař stomatolog (mapa)

K paní zubařce chodíme celá rodina i s malou dcerkou a jsme velmi spokojeni. Paní doktorka je příjemná, své práci určitě rozumí a vždy jsme byli s její prací moc spokojení.

paní zubařka je možná ochotná, ale nikdy nevyřeší problém. Dvakrát jsem tam byla s tím, že mě bolí zub, nepomohla mi ani jednou a moji známí jsou na tom uplně stejně. Vrtá tam kde nemá a neví která bije.Rozhodně nedoporučuji!

Milý m., a nemůže to být tím, že jsme z jedné rodiny, máme jeden router a proto používáme stejnou IP adresu?! Myslíte, že paní doktorka potřebuje falešnou chválu?! Já myslím, že za ni mluví její kvalitní práce a péče, kterou svým pacientům věnuje...

Zkrátka dobrá. Vždy vyřešila problém.

Vyzkoušel jsem více stomatologů a mohu vřele doporučit. Vždy vstřícná,příjemné jednání,dobrá komunikace s pacientem. V případě bolestivých případů neodmítne ošetřit v nejbližším termínu.

Byl jsem maximálně spokojen.Vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi ochotná, příjená a šikovná. Všem ji vřele doporučuji

Ochotná zubařka.