Praktický lékař pro děti a dorost
L. Podéště 12/1971, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost hodnocení vývoj dítěte

Pani doktorka je velmi mila, ma vrely vztah k detem. Kladla mi dostatek otazek aby zjistila jak se nam s novorozenou dcerou dari.
Avsak rady ohledne kojeni, a zvyseni prijmu tekutin na 6 l denne. To bych si uhnala akorat ledviny. Co se tyce kojeni spousta pediatru by potrebovala dovzdelat, bohuzel neposkytuji potrebne a pravdive informace.
Zvyseny prisun tekutin nema vliv na dostatecnou produkci mleka! A neni potreba ani jakkoli vyhradne resit stravu ci dokonce se vyvarovat nekterym potravinam jak mi bylo porazeno. Az na vyjimecne pripady tyhle opatreni nejsou potreba.

Ano, MUDr.Lasáková je výborná lékařka. Všechny 4 moje děti k ní chodily,( ty 2 dospělé už ne )a ti dva mladší ještě chodí. Má velké pochopení jak pro dětské pacienty tak pro rodiče. Poradí vždy to optimální řešení a předepíše "rozumné" medikamenty. Nedává hned na všechno antibiotika... A sestřička Alenka ? Tak ta je usměvavá jako sluníčko. Veselá a příjemná a svou práci dělá ne rutinně ale dobře a s přehledem. Chodím k ní už 25let a ještě nikdy jsem neměla pocit, že by mne a děti odbyla nebo že bych je obtěžovala ( jak se v některých ordinacích stává). Stačí se podívat v čekárně na nástěnku se spoustou pohlednic poslaných od malých pacientů z dovolených nebo škol v přírodě. Už to mluví samo za sebe...

Velice dobrá doktorka.Neměnila bych Šigutová

Mám tu smůlu,že už mám děti dospělé, a tak i syn se bude muset s touto paní doktorkou do roka rozloučit...Byla jsem velmi spokojená celých 21 let, kdy jsme spolupracovali. Paní doktorka je velice ochotná, nedělá problémy s odbornými vyšetřeními ani testy, sestřička je velmi ochotná a vstřícná.Mnohokrát děkuji za kvalitní péči! Eva Mücková

Chodíme k paní doktorce již několik let, obě mé děti byly od narození často nemocné, takže jsme tam bývali někdy velmi často.Přesto se mi dostalo od paní doktorky vždy velmi vstřícného jednání.Velmi oceňuji její odborné znalosti a velmi laskavý přístup.Rovněž sestřička je poklad.Jsem velmi ráda, že jsme v jejich péči a rozhodně nebudeme měnit.Všem vřele doporučuji.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu této paní doktorky, dostane se Vašim dětem jen ta nejlepší péče. Už jen při prvním kontaktu se skvělou sestřičkou víte, že jste na správném místě!

Skvělá paní doktorka i sestřička

Paní doktorce Lasákové dávám za 1. Má velmi dobrý přístup jak k rodičům tak k dětem. Vždy vše dobře vysvětlí, a nikdy pacienta "neodbyde". Velkým plus je také sympatická a ochotná sestřička. Všem vřele doporučuji, jsem nadmíru spokojená.

Je to Doktorka s velkým D!!! Velice vstřícná, kumunikativní, pokud se maminka na něco zeptá, vždy dopodrobna odpoví na otázku, dá radu i z vlastní zkušenosti. Měla celou naši rodinu a dokonce dnes léčí i mé děti, takže jsme 100% spokojeni a nebudeme a nehodláme měnit. Už jenom sestřička je ukázkou paní doktorky. Prostě pro obě obrovské plus. Všem maminkám a jejich dětem paní doktorku doporučuji.

velmi kvalitní a kvalifikovaná lékařka .Doporučuji všem rodičům s dětmi!!!