Praktický lékař stomatolog
Masarykova 900, Orlová

Umístění: Praktický lékař stomatolog zubní vyšetření

Dcera měla léčený zub, ale když jí bolel a doktorka měla dovolenou, jako záskok zde byla tato zubařka. Do dnes mám z toho noční můry. Dcera si sedla, ,,doktorka” se jen podívala, vzala kleště, zavolala sestru, ta dceři chytla hlavu jak králikovi, a začala rvát. Bez umrtvení, zub který se nekýval. Z šoku jsem se nemohla pohnout.

Jednoznačně negativní zkušenost. Bez injekce, bolestivé, archaické vybavení... Neustále plná čekárna a objednávání je zbytečné. Stejně trávíte v čekárně hodiny. Ale paní doktorka pracuje 4 hodiny denně. A krásně si z toho žije. Mně naprosto zmršila můstek. Už tam nikdy nepůjdu.

Dlouhou dobu jsem chodil pouze k dr. Kozlové, ale zuby byly čímdál v horším stavu. při trhání osmičky mi řekli, že jsem měl pod plombou kaz. S jedním zubem jsem chodil tak dlouho vrtat až z něj nic nezbylo a musel jsem ho nechat vytrhnout. Dnes jsem byl konečně u jiného zubaře a musím říct, že se k p. Kozlové už nikdy nevrátím.
Byl jsem tam se zubem, který mi dr. Kozlová již dvakrát ošetřovala. Narozdíl od p. Kozlové mi udělali rengen a zjistili že mám pod některými plombami kazy a jednu plombu mám navíc tak nešikovně udělanou, že mi ustupuje kost! To mi tedy zbrousili, opravili plombu, která mi částečně vypadla. Dostal jsem injekci a celý zákrok byl naprosto bezbolestný. p. Kozlová mi nikdy injekci ani nenabídla a vždy jsem u ní trpěl, ale tak nějak jsem myslel, že to k tomu patří.
Naposledy, když jsem se tam svíjel bolestí, tak mi říkala, "vždyť jsem se sotva dotkla" a vrtala dál. Odešel jsem s blokádou krční páteře od bolesti.
A konečně, od této p. doktorky jsem se nikdy nedočkal ničeho jiného než vrtačky a plomby. Dnes jsem zjistil, že se dají používat i jiné nástroje a jiné výplně.
A je toho více... Prostě už nikdy více.

Mám pocit že okolní pozitivní recenze jsou od lidí, kteří nikdy u jiného zubaře nebyli.

Milá,hodná,vyhoví.

Velice pečlivá, ráda poradí

Nikdy jsem jinou zubarku nemel, tak nevim. Snazi se, pristup k pacientovi ma dobry a ty zuby mi taky vzdy vyresila ;)
i kdyz mam nekdy pocit, ze by to slo resit lepe, ale nejsem odbornik, tak nesoudim.

Jsem spokojená.

Jsem velice spokojena.

Pečlivá, dobrý přístup k pacientovi.

pecliva a ma dobry pristup k hystericke pacientce :-))) co ma strach ze zubare...