Praktický lékař stomatolog
28. října 9, Zábřeh

S paní zubařkou jsem vcelku spokojen. Je ochotná a vstřícná. Pár chybiček taky má.... Zastaralá ordinace, nedodržuje moc ordinační hodiny, už je starší takže sem tam jí ujede ruka a zejména u tahání zubu to docela zabolí.

S paní doktorkou jsem velice spokojen a mohu vřele doporučit. Havlíček

Paní doktorka mi velmi pomohla, počkala na mne po ordinačních hodinách, i když už měla sklizeno a byla bez sestry. Ošetřila mě tak, že jsem na rozdíl od předcházejícího týdne byla bez bolestí. Jen její vybavení ordinace se mi zdá trochu zastaralé, ale ochota a přístup k pacientům to snad vynahradí.

Dle mého názoru vynikající lékařka,vždy ochotná a milá.Pacientům věnuje maximální péči.Ošetří i bez objednání,pokud si člověk počká.Bohužel má už hodně lidí,tak nové pacienty přibírá spíš výjimečně.

Podle mě snad dobrá doktorka(s několika výhradami-pobolívá zub a ona se tomu diví,protože "tam" nic nevidí)nicméně,když je téměř pozdě je velice ochotná,vezme i bez objednání a pomůže.A pak(bohužel)nedodržuje ordinační hodiny hlavně začátek.Ale i tak doporučuji!