Věra Hladíková, urolog Hradec Králové

MUDr. Věra Hladíková

Urolog Více

Jeronýmova 750, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - urologie

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Názory

Odbornice na svém místě ,na paní doktorce je vidět i když má plnou čekárnu kladná spolupráce s pacienty, vše proběhlo bez problému, byl jsem s paní doktorkou spokojen.

Paní dotorka výborná,je to taková včelička,ale také si to tam člověk musí vysedět.Jinak to asi nejde.

Pečlivá,citlivý přístup a zájem o pacienta.

Vše řeší jen cystoskopií

Paní doktorka Hladíková je velmi dobrá odbornice s hluboce lidským a taktním přístupem. Jsem muž, proto si mi k ní poprvé nešlo nejlépe, ale rychle mi pomohla určité zábrany překonat. Odbornost a lidskost nejsou vždy souběžnými vlastnostmi, ale pro paní doktorku Hladíkovou jsou příznačné.
Byla mi doporučena pacientem - též mužem - a nelituji. Vřele ji doporučuji dalším zájemcům, Č. Brandejs

velmi dobrá odbornice včetně přístupu k pacientovi

Nejlepší

Perfektní jednání a přístup

Kvalitní,poctivý přístup a příjemné vystupování.

Já absolutně nesouhlasím se všemi kladnými příspěvky. Docházel jsem přibližně 3/4 roku k této doktorce ale moje problémy se nelepšily ba naopak zhoršovali. Nakonec mi doktorka řekla, že už neví co má se mnou dělat a chtěla mě radši poslat na operaci, což byla absolutní blbost a jen se chtěla zbavit odpovědnosti. Absolutně nedoporučuji!!!! Má sice lidský přístup ale lékařské znalosti nemá. Paní doktorko naučte se používat mikroskop!!!!!