MUDr.

Věra Gottvaldová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Praktický lékař pro děti a dorost

gen. Svobody ZŠ, 73601 Havířov, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• Dnes jsme byli u Paní doktorky v ordinaci jeji přístup nás míle překvapil.Zastupuje naší Dr.v době dovolené.Milá,laskavá,profesionální žena.Sestřičky je taktéž sympatická takže za nás spokojenost.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Růžena Kutějová
    Růžena Kutějová
    Moravská 29/497, Havířov
    Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která byla častokrát na záskok u paní doktorky Hustákové. Příjemné lidské… Více

Hana Pastrňáková
    Hana Pastrňáková
    Moravská 29/497, Havířov
    Chodila jsem k pani doktorce jako dite a ted tam chodim s mymi syny.jsem spokojena.vzdycky nam p.doktorka pomuze.Je… Více

Jarmil Kotlář
    Jarmil Kotlář
    Moravská 497/29, Havířov
    Jsem s panem doktorem spokojena. Vzdy vse vysvětlí poradí je příjemný, neleči hned antibiotiky. K dítěti se na… Více

Inge Váňová
    Inge Váňová
    Kochova 3/816, Havířov
    K pani doktorce jsem chodila se tremi detmi, je to skvela lekarka a skvely clovek. U ni v ordinaci se deti i rodice… Více

Jaroslava Neuwirthová
    Jaroslava Neuwirthová
    Kochova 3/816, Havířov

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Vstřícná, nic nezanedbá, děti ji mají velmi rády a nikdy se k ní nebojí.

• Skvělá paní doktorka.Vždy milá,vstřícná.Mohu jen doporučit.Jsme s ní i se setřičkou Nadmíru spokojeni.

• Díky p.doktorce je dnes můj syn zdravý jako ryba. Chodila jsem k ní 15 let s mým synem, který měl díky první doktorce naprosto nabouranou imunitu díky antibiotikám, které mu ordinovala i na rýmu. Když jsem přešla k p.doktorce Gottvaldové doslova ho vysekala ze všech zdravotních problémů. Navíc její přístup k dětem je bezkonkurenční. Můj syn, který v pubertě kolikrát zapoměl dát kytku k narozeninám své mámě, koupil z vlatní iniciativy kytku této lékařce i sestřičce, když se s nimi loučil na poslední prohlídce v jeho 18 letech. Všem doporučuji, protože žádnou jinou lékařku jejích kvalit do dnes neznám. Paní doktorce ještě jednou děkuji. Byla jsem díky ní naprosto klidnou matkou ohledně zdraví mého dítěte.

• Je to velmi dobrá doktorka, jsme s ni spokojeni.

• Paní doktorka je velmi příjemná,ochotná a hlavně rozumí své práci.Její sestřička taktéž.Opravdu upřimně doporučuji!!!!!P.M.

• K paní doktorce jsem chodila já a teď i můj syn a musím říct,že tak zodpovědný a citlivý přístup k malým i těm větším pacientům se jen tak nevidí.

• I

Chodila jsem k paní doktorce odmala a nedokážu si představit nikoho lepšího a hodnějšího než je ona. Paní doktorka je prostě hvězda pediatrů. Nejlepší, určitě vřele doporučuji!

• T

Skvělá lékařka, která nemá konkurenci.

• V

Perfektní, jako anděl.