Dnes jsme byli u Paní doktorky v ordinaci jeji přístup nás míle překvapil.Zastupuje naší Dr.v době dovolené.Milá,laskavá,profesionální žena.Sestřičky je taktéž sympatická takže za nás spokojenost.

gen. Svobody ZŠ, Havířov
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vstřícná, nic nezanedbá, děti ji mají velmi rády a nikdy se k ní nebojí.

Skvělá paní doktorka.Vždy milá,vstřícná.Mohu jen doporučit.Jsme s ní i se setřičkou Nadmíru spokojeni.

Díky p.doktorce je dnes můj syn zdravý jako ryba. Chodila jsem k ní 15 let s mým synem, který měl díky první doktorce naprosto nabouranou imunitu díky antibiotikám, které mu ordinovala i na rýmu. Když jsem přešla k p.doktorce Gottvaldové doslova ho vysekala ze všech zdravotních problémů. Navíc její přístup k dětem je bezkonkurenční. Můj syn, který v pubertě kolikrát zapoměl dát kytku k narozeninám své mámě, koupil z vlatní iniciativy kytku této lékařce i sestřičce, když se s nimi loučil na poslední prohlídce v jeho 18 letech. Všem doporučuji, protože žádnou jinou lékařku jejích kvalit do dnes neznám. Paní doktorce ještě jednou děkuji. Byla jsem díky ní naprosto klidnou matkou ohledně zdraví mého dítěte.

Je to velmi dobrá doktorka, jsme s ni spokojeni.

Paní doktorka je velmi příjemná,ochotná a hlavně rozumí své práci.Její sestřička taktéž.Opravdu upřimně doporučuji!!!!!P.M.

K paní doktorce jsem chodila já a teď i můj syn a musím říct,že tak zodpovědný a citlivý přístup k malým i těm větším pacientům se jen tak nevidí.

Chodila jsem k paní doktorce odmala a nedokážu si představit nikoho lepšího a hodnějšího než je ona. Paní doktorka je prostě hvězda pediatrů. Nejlepší, určitě vřele doporučuji!

Skvělá lékařka, která nemá konkurenci.

Perfektní, jako anděl.

Vstřícná, nic nezanedbá, děti ji mají velmi rády a nikdy se k ní nebojí.

Je to velmi dobrá doktorka, jsme s ni spokojeni.

Skvělá lékařka, která nemá konkurenci.

Perfektní, jako anděl.